Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha nőgyógyászhoz és csak...

Ha nőgyógyászhoz és csak ultrahangot csinál, akkor is le kell vennem a bugyimat? És le kell előtte borotválni, tudom mindenki az mondja, hogy mindegy, de szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 15:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
attól függ hány éves vagy?:) az 1. vizsgálaton le kell venned a bugyid. és borotválod-e rendszeren?
2010. júl. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hüvelyi ultrahanghoz leveszed, hasi ultrahanghoz nem

(látott ő már olyat, a vizsgálatban pedig nem zavarja)

2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Valószínüleg hüvelyi ultrahangot fog csinálni, úgyhogy le kell venned a bugyidat. Borotválkozni nem kötelező, a nőgyógyászt marhára nem érdekli, hogy szőrös vagy-e vagy sem.
2010. júl. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy, hogy borotválod-e. Az orvos már biztosan több ezer szőröset meg több ezer borotváltat is látott már.

Nem hiszem, hogy a doki azon aggódna, hogy "hú, vajon szőrös-e?" amikor nap mint nap több nőét látja.

2010. júl. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem kell borotválni
2010. júl. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tényleg mindegy. Még akkor is, ha mindenki azt mondja. :)
2010. júl. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem kell borotválni. Az elsö vizsgálaton nemem a doki megkérdezte, hogy szeretném-e hogy megvizsgáljon, és és nem akartam, az ultrahanghoz meg nem kellett levenni, sose.
2010. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát, már két éve találtak egy petefészek cisztát, és azt mondták csak akkor kell visszamennem, ha valami baj van... mostanában egyfolytában begörcsöl..és most a rendes ultrahangos nő azt mondta, hogy nőgyógyászhoz menjek
2010. júl. 21. 19:36
 9/11 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert 18 éves vagyok, és egy kicsit félek...
2010. júl. 21. 19:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hüvelyi vagy hasi ultrahangot csinál.

De valószínűleg ilyen esetben hüvelyit fog.

Hüvelyinél le kell venni a bugyit, bedug egy vékony ultrahang készüléket aa hóüvelyedbe és megnézi vele a dolgokat. Nem fájdalmas, ne aggódj:)

Hasi ultrahangnál pedig csak kicsit le kell tolni a bugyit, mivel a női nemiszervek a kismedencében vannak ugye:)

Teljesen mindegy, hogy borotválod-e vagy sem. Nem fogja érdekelni:) Ha nem szoktad borotválni, akkor a nőgyógyász miatt eszedbe se jusson:)

2010. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!