Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Holnap a 13-madik napomon...

Holnap a 13-madik napomon megyek Nőgyógyászhoz, ha csinál ultrahangot akkor mit lát? Fél éve probálkozunk

Figyelt kérdés
Pénteken lesz a 14-edik napom,kb akkor lesz peteérésem.Ultrahangon lát majd érett tüszőket,vagy mit néz ilyenkor?Jó hogy a 13-madik napomon megyek?Ciklusaim 28-32naposak
2009. febr. 18. 08:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, már látni fogja a tüszőket,le fogja őket mérni, sőt nagyjábol azt is be tudja lőni hogy mikor lesz tüszőrepedésed. Valamint megnézi, hogy milyen vastag a nyálkahártyád.Abból is tud már következtetni dolgokra.
2009. febr. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi.És nem baj ha a 13-madik napomon megyek?Nem késő?
2009. febr. 18. 09:02
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem pont a legjobbkor mész, mert egyértelműen kell domináns petét látni, és így kizárható a pco. igen, érett tüszőket kell látnia, vagy azt, hogy majdnem érett, de ne szrénykedj, nyugodtan kérdezgesd a dokit UH közben, azért van ott, drukkolok, doki után essetek egymáshoz. egyébként én is pont holnap megyek dokihoz és nekem is ez a 13. napom ;-). egyeztethetnénk utána, hogy kinek mit mondott az orvos, én csak éves rendesre megyek, de mi is szeretnénk egy másodikat és kíváncsi vagyok, hogy jól működök-e és mikor kell akciózni a sikerért!
2009. febr. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Oké holnap megírom hogy mi volt,de te is!Én szakrendelésre megyek,ott is csinálnak ultrahangot?Ilyenkor nem hüvelyit szoktak ugye?Gratulálok az első Babádhoz!Mióta probálkoztok a másodikkal?
2009. febr. 18. 09:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Tegnap sexeltünk ma nem fogunk,csütörtökön igen az jó lesz ha kétnaponta?14-edikén pénteken pont nem,de elötte meg utánna igen,az ugy jo lesz?A ciklusom 28-32naposak,utoljára pont 28napra jött meg.Mennyi idő után jött össze az első Babátok?
2009. febr. 18. 09:13
 6/9 anonim ***** válasza:
négy hónap aktív próba után, mi is tegnap csináltuk, meg csináljuk majd holnap doki után, aztán majd meglátjuk, én még szoptatok, ami ugye gátolhatja a fogantatást, ezért nem is nagyon éljük bele magunkat, de ha akar akkor már jöhet a következő. Kicsit izgulok a holnap miatt útááááálom dokikat, pedig ha sikerül, akkor megint csak abból áll az élet, hogy őket látogatjuk!
2009. febr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi,és sok sikert nektek!
2009. febr. 18. 16:09
 8/9 anonim ***** válasza:
megjöttem a dokitól, mostanában van peteérésem, ezt látta és érezte, mert van ma tojásfehérje-szerű nyákom! szóval ma mindent bele, remélem nálad is minden rendben, engem egy kicsit összeszidott, hogy babaprojekt alatt szoptatok, de hát ez van, nem olyan egyszerű elválasztani...szedek magnéziumot, hogy ha sikerül ne görcsöljek a szoptatástól, és ha kiderül, akkor persze azonnal abbahagyom, de addig nem látom értelmét. azt is mondta, a doki, hogy lehet, hogy nehezebb lesz tehereesni, mert a szoptatás azt is gátolja, de a jelek szerint van peteérésem, szóval mostantól már csak a szerencsén és apán múlik, a többit meg meglátjuk pár nap múlva....
2009. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia!Örülök hogy minden rendben nálatok!Ma voltam én is dokinál,csinált hüvelyultrahangot,mutatta a monitoron a nagy petémet:)ami bármikor megrepethet!Azt mondta hogy most minden nap legyünk együtt.Ja és még hogy nincsen semmi bajom:)Remélem hamarosan Babásak leszünk!Aztán majd irj ám a fejleményekről.Sok sikert!Sziasztok!
2009. febr. 19. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!