Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 6 napja késik a menzeszem, mi...

6 napja késik a menzeszem, mi történik?

Figyelt kérdés

Decemberben volt menstruációm, akkor is késett pár napot, de nem ennyit. Azóta nem szexeltem senkivel.

21 éves vagyok, sosem szokott késni, nem szedek tablettát.


Mi történhet? Nagyon stresszes időszakot élek most, szakítás, új munkahely, alig alszok. De ez nem indokolná, hogy ilyen sok napot késsen. Nagyon kétségbe vagyok esve :( Holnap csináltatok egy tesztet is, de tényleg esélytelen a terhesség.


2020. jan. 9. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár terhes is lehetsz. Sokan vannak akik a terhesség első hónapjaiban menstruálnak (sőt van olyan is aki szinte végig), ráadásul pl. a méhen kívüli terhességnél is van vérzés. Mivel már decemberben is késett,feltétlenül csinálj tesztet! Ha az negatív,akkor okozhatja stressz is.
2020. jan. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindent leírtál (szerinted nem indokolná, pedig nagyon is), amitől akár ki is maradhat, nemhogy késik!
2020. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De, a stressz bőven indokolja.
2020. jan. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A stressz a válasz!
2020. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2 hét csúszással, de megjött. :) Szóval valószínűleg tényleg a stressz okozta. Köszi mindenkinek!
2020. jan. 17. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!