Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális ha a menzeszem...

Orsi1023 kérdése:

Az normális ha a menzeszem nem piros hanem barna és darabos?

Figyelt kérdés
KB 3 napig volt így a menzeszem és abszolút nem görcsölt a hasam! Lehetséges, hogy hormon probléma? Azóta fel vagyok fújódva! És mintha most kezdene görcsölni!
2020. jan. 3. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen,lehetséges hormonális probléma,amit okozhat akár egy megbetegedés ( nátha, torokfájás, hasmenés), vagy az ezekre szedett gyógyszer is. Terhes nem lehetsz?
2020. jan. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hála istennek nem voltam már egy jó ideje beteg! Gondolod, hogy terhesség is állhat mögötte? Gyógyszert amúgy semmire nem szedek! Azért nem gondoltam terhesség re mert úgy voltam vele, hogy megjött még ha furán is!
2020. jan. 3. 14:15
 3/4 anonim ***** válasza:
2020. jan. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még nem csináltam tesztet de elkezdett ilyen vizes állagú folyásom lenni és nincs szaga! Az mitől lehet?
2020. jan. 5. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!