Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezutàn kell valami visszaàllìt...

Ezutàn kell valami visszaàllìtó, kiegészítő kezelés?

Figyelt kérdés

Volt bakteriàlis és gombàs fertőzésem is (Candida).

Kaptam Klion D hüvelytablettàt, és Klion szàjon át szedhető tablettát (párommal együtt.)

Majd Fluomizin hüvelytablettát, Fluconer tablettát. Ezután kell folytassam Canesten Gyno hüvelytablettával, viszont nem mondták, hogy ezután szükséges-e valami hüvelyflóra visszaállító kezelés, vagy sem.

Aki hasznàlt ilyeneket, utàna mi következett, és mi szükséges, hogy ne jöjjön vissza?



2020. jan. 10. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi kezelés után mindenképpen érdemes.
2020. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És mit érdemes?

(Ez egyébként úgy jött össze, hogy decemberben a doki megállapította a bakteriális fertőzést, felírta a Klionokat, és akkor levette a rákszűrést.

Visszamentem kb 2 hét múlva kontrollra, majd mondta, hogy elmúlt, de biztonsàg kedvéért kaptam a Fluomizint. Közben kaptam levelet a ràkszűrés eredmény miatt, hogy menjek be, akkor kaptam a Fluconert és a Canesten Gyno-t, mert a gyulladást és a Candidát kimutatta a szűrés.)

2020. jan. 10. 17:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Vitagyn, vagy Lactofeel.
2020. jan. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. jan. 10. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a Protexin gynophilus vált be. Az döderlein bacikat tartalmaz, nekem az állította helyre a hüvelyflórám mindig.

Ez takarékosabb is mert 3000ft körül van 14db hüvelykapszula.

A lactofeelben 7db tubus van, és 3500ft :S

2020. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Minii Vikii ***** válasza:

Szia :)

En hasznaltam a gynophilust, de az nem segitett sajnos :(

Vitagyn C-t hasznaltam, az bevalt, lekopogom azota semmi bajom.

Minden jot kivanok neked! :)

2020. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!