Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már valakinek hasonló?

Lcica98 kérdése:

Volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Minden 2018 oktoberében kezdődött.Akkor néha amikor mentem fel Pestre erős pisilési ingert illetve hányingert éreztem.Ekkor kezdtem az egyetemet szóval gondoltam emiatt van ez.

Aztán 2018 dec-jan már reggelente hányingerrel keltem és éjszaka volt hogy remegtem.

2019 júniusában amikor már vége volt az egyetemnek,hirtelen egyik napról a másikra nem tudtam enni,mert hányingerem és étvágytalanságom volt egész nap.Abban a hónapban lefogytam emiatt 6 kilót.

Augusztusban elmentem vérvizsgálatra de semmit nem mutatott ki.

Aztán valamikor jól voltam valamikor rosszul.Mostanában viszont újra rosszul vagyok és nemcsak reggelente hanem akár random is.Néha gyakrabban is kell pisilnem és most már a gyomrom is elkezdett furcsa lenni ( az alhasam kemény,olyan mintha fel lennék fújódva,görcsöl).

Valamikor reggel pl.tegnap is meg ma is tök koràn arra keltem hogy remegek és hányingerem van illetve nagyon kell köhögnöm.Ez egy idő után magától elmülik.

Valakinek volt már hasonló baja?

Már voltam orvosnál és még majd megyek is!!

21/L



2020. jan. 11. 06:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Félve kérdezem... Terhességi tesztet csináltál?
2020. jan. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,még novemberben de meg szokott jönni...
2020. jan. 11. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Csinálj most is egyet.
2020. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem egy hónapja van ez kisebb nagyobb szünetekkel. Nekem csak éjjel van ilyen gyomorégés szerű, meg néha lágy széklet társul hozzá. Nekem szerintem tuti a stressz okozza, mert nagyon hipochonder vagyok és ezen kattogok 0-24 :D de én azért elmentem dokihoz, aki intolerancia tesztre küldött. Lehet neked sem ártana, nem-e valami kaja váltja ki benned.

2020. júl. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!