Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell beszólni valakinek/...

Miért kell beszólni valakinek/ lenézni/ kinevetni csak mert nem szereti a Bosszúállók/ Gyűrűk ura/ Harry Potter/ Star Wars/ Trónok harca és hasonló filmeket vagy sorozatokat?

Figyelt kérdés

már néha egy adott társaságban meg sem merek szólalni mert lekiabálnak és lehülyéznek ha azt merem mondani, hogy ezeket a filmeket, a szuperhősös dolgokat, fantasyt nem szeretem.


Rendesen rosszul érzem emiatt magam, hogy én valami rossz ízléssel megáldott barom vagyok mert mindenhonnan, kb minden ismerőstől ez jön...

amikor mondanám hogy én a thrillereket, drámákat, dokumentumfilmeket szeretem akkor meg se hallgatnak. Pedig ahányszor mutattam nekik egy-egy filmet mindig elnyerte a tetszésüket.


És nem vagyok az a típus aki anélkül mondana véleményt, hogy nem is látta ezeket a filmeket.

Harry Potter, Gyűrük ura, Star wars összes részét megnéztem. Bosszúállók és Marvel/DC filmekből is rengeteget láttam. Trónok harcából is egész sok részt. De nem tetszenek egyszerűen, nem tehetek róla


2019. ápr. 27. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
A felsoroltak közül nekem is egyedül a gyűrűk ura tetszett. A Harry pottert nekem kínos volt nézni, nonsense számomra hogy mit szeretnek annyira rajta (talán a könyvet), a busszúállókból egyet se láttam, bár marvel filmből van pár ami tetszett, vasember, galaxis őrzői de többségében hidegen hagynak a szuperhős filmek. A Star Warsokat láttam az újakat is a régieket is, nem rossz filmek, teljesen rendben vannak akció scifi téren de szerintem nem ér akkora hypeot mint amekkora van körülötte, a trónok harcánál már az első rész után tudtam hogy ez nem érdekel, 1. rész szükségtelenül sok szex jelenet, idegesítő karakterek, gyerekgyilkosság, nemierőszak, ez így mind az első részben, több mint eleget láttam, (bár mondták hogy nem az első rész alapján kell megítélni, illetve nem biztos hogy meg is halt a kidó, de hogy őszinte legyek ha ezt a mentalitást követi a későbbi részekben akkor nem az én sorozatom.) Nem baj az ha nem szereted ezeket, a szórakoztató ipar szerencsére úgy áll hogy mindenki talál(hat) magának olyan ami kedvére való. Akik meg beszólogatnak csak azért mert neked nem tetszett az ami nekik igen az az ő bajuk, túlfűtött fanok majd kinövik.
2019. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
12%

Elég alja társaságba járhatsz...

Bosszúállókból egy részt sem láttam

Gyűrűk Urát láttam, kb ennyi

Harry Potter-ből láttam 20 percet és nem bírtam tovább

Star Wars-t láttam, szeretem, nézem, többször is akár

Trónok harca, alap, követem

és még vannak más nagy franchise-ok... (The Big Bang Theory, Alkonyat stb stb)

Soha semmilyen (se pozitív/ se negatív) megkülönböztetés nem ért, mert valamelyiket nézem, vagy éppen nem

2019. ápr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
7%
Tronok harca, Star Wars az jó, a többi tényleg nem.
2019. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem normális reakció, hogyha emiatt leszólnak, ahogy az sem normális reakció, hogyha emiatt nem mersz megszólalni egy társaságban.
2019. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Miért vagy ilyen társasággal? :O
2019. ápr. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
37%
A társasággal van a gond.
2019. ápr. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Én ezekből a Harry Pottert szeretem, talán meg a Gyűrűk Ura. A többi szerintem annyira nem jó, de ez csak az én véleményem c:
2019. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
33%

Én majdnem mindet szeretem, nem tudom ettől miért lennék legalja társaság, na mindegy...

Szokatlan, hogy valaki nem szereti legalább az egyiket, és ami szokatlan, azt cikizik az emberek. Gondolom kapsz rá egy-két beszólást, de ha amúgy lehet veled beszélgetni, akkor pár beszólás után mindenki napirendre tér és beszélget veled másról. Ennyi, ne csinálj belőle nagy ügyet, nem néz le ettől senki.

2019. ápr. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
20%

#8 Ezt félreértetted...


Nem azért "rossz fej" valaki, mert szereti ezeket, hanem akkor, ha állandó jelleggel csesztetnek téged a "barátaid", hogy "te miéééért neeeem szereted ezeket, pedig oooolyaaan jóók!"

Brrr. Ne erőltessünk már semmit könyörgöm!

Idegesítő az ilyen.

2019. ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Nálam meg az van hogy alig találok embert aki szereti ezeket, mert szerintük a szuperhősök, a Star Wars gyerekes.

Ha meg találok is valakit az is olyan hogy gőze nincs a dolgokról és csak azért néz ilyeneket mert a többiek is.

2019. ápr. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!