Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jön meg a menstruálciója...

Nem jön meg a menstruálciója valakinek. Mit tegyen?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt aki 15éves és már 4hónapja nem jött meg neki..

Nem volt még nemi kapcsolatban hogy terhes lenne, nem is iszik alkoholt hogy attol lenne! Orvosnál is volt már aki azt mondta neki hogy majd megjon.

Mit tegyen?



2020. jan. 12. 07:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Varjon
2020. jan. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még csak 15 éves, nem kell tenni semmit. Lehet,hogy mondanak majd "okosságokat" ,amitől megjön neki,de az nem igaz, csak városi legenda. Amíg a hormonrendszer(is) fejlődésben van,addig előfordul,hogy akár hónapokig kimarad a menzesz.
2020. jan. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eleinte évente egyszer volt, majd félévente, aztán két havonta és kb 19 éves voltam mikor rendesen beállt (de még mindig vannak késések, meg egyszer olyan is volt hogy egy hónap kimaradt de nem volt semmi bajom meg terhes sem voltam)
2020. jan. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Annak inkább örüljön. Nekem 15 évesen 21-23 naponta jött meg. Néha 28 napra, s egyszer kb 2 hétre.

Mindjárt 19 leszek s még mindig nincs napra pontosan beállva.


15 évesen nem nagy dolog, ha kimarad.

2020. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!