Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kimutatná már a teszt? Fogamzá...

Kimutatná már a teszt? Fogamzásgátlót szedek, de most mégis megilyedtem. Kb 4-5 napja hányingerem van szédülök. Utoljara január 2an volt meg.

Figyelt kérdés
Ma vettem egy tesztet negatív lett. Igaz nem olyan régen csináltam meg. Utoljára december 30an voltunk együtt.rendesen szedem a gyógyszert nem hagytam ki. De most mégis nagyon félek.
2020. jan. 14. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után már kimutassa a teszt szal ne ilyedezzé!
2020. jan. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hagytál ki gyógyszert, december 30-án voltatok együtt és január 2-án volt meg utoljára.

Akkor hogy lennél terhes? Amúgy még nem mutatná ki a teszt.

2020. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak annyi mindent olvastam most, hogy gyógyszer mellett esett teherbe és a menstruáció is megvolt :(
2020. jan. 14. 15:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Szedd rendesen a gyógyszert, szükség esetén alkalmazzatok kiegészítő védekezést.

A betegtájékoztatót olvasgasd, ne az internetet!

2020. jan. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ezek szerintem ilyen 1000-ből 1 esetek. Azért az hogy szeded rendesen a gyógyszert és meg is jött a kettő együtt nagyon nem utalhat terhességre. :D Ha mégis akkor ufo vagy. :D Mindenesetre nyugi. Szédülés meg hányinger sok dologtól lehet.
2020. jan. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha esetleg hánytál vagy hasmenésed volt, akkor lehetséges, hogy nem szívódott el a gyógyszer, és bizonyos más gyógyszerektől is csökkenhet a védő hatása.

De rendes tablettaszedés mellett is 1 év alatt 100 nőből nagyságrendileg kb. 2 lesz terhes. Nincs 100%-os biztonság.

A tesztnek a használati útmutatóját olvasd el.

2020. jan. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!