Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitol lehet ez mar 8 honapja?

Mitol lehet ez mar 8 honapja?

Figyelt kérdés

Fajdalmas vizeles ami allando is volt , igy kezdodott juniusban .

Orvos felirt antibiotikumot amitol a fajdalom rogton elmult &e ereztem hogy az inger még mindig tart.

Probaltam kezelni itthon , gyogyteakkal stb de ra 2 hetre ismet nagyon nagyon fajt , csipett .Ujra doki.Es gyogyszer.

Ez utan meg 2 x elojott a fajdalom .

A dokim csak gyogyszert irt fel igy elmentem magan urologiara .

Illetve volt egy korhazi hasi ultrahangom .

Urologus nem talalt semmit uh n. Vizeletbe akkor volt egy pici leukocita .

Korhazi uh n se talaltak semmit.

Az inger pedig azota hol erosebb hol gyengebb .

Ezek utan volt meg 3 ultrahangom 2 nogyogyasznal es egy magan hasi uh november kozepen.

Illetve most volt egy nogyogyaszati vizsgalatom ott nem talaltak semmit.

Viszont nagyon felek hogy valami daganat es azert nem mulik.


2020. jan. 17. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Vérvétel? Ha gyulladás van a szervezetedben, specializálódott vérvétel kimutatja.

De most a fájdalom vagy a vissztérő gyakori inger, vagy mindkettő a gondod? Amikor ingered van akkor tudsz is normálisan pisilni vagy csak feszül a hólyagod?

Gyakori vizelés azért több mindentől lehet, ciklustól is függ, meg hogy mit ettél, mennyit ittál.

Lehet valami nem teljesen jött rendbe nálad, de ha jól számolom 4 ultrahang 4 különböző helyen azért valószínűtlen hogy téved.

Immunerősítés, vitaminpótlás sosem árt, én a helyedben beiktatnám. A veséid is nézték vagy csak a hólyagod?

2020. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az allando inger ami tart .

A fajdalom azota nem.jott elo.

Es sajnos csak par csepp jon pedig az inger nagyon van .

Volt igen kb 8 ultrahangom.

Az urologus kimondottan a veseimet , holyagot nezte.Nem talalt semmit.

Es a teljes hasi uh n is az all hogy vesek alakja ,szerkezete normalis.Benne kojel es egyeb elteres nem lathato.

Verkep volt juliusban es minden jo lett .

Feherversejt 7 korulvolt , crp 1..

Most is volt ket hete verkepem feherversejt 6,6 crp 2,6,viszont most 16 hetes kismama vagyok igy nagyon idegeskedem hogy mitol lehet .

A vedonom szerint meg az uh ..nem mutatja ..:(

2020. jan. 17. 12:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet ám, hogy a nyálkahártya készült ki és attól csíp. Vegyél a drogériában vazelint (gyógynövénymenteset) és azzal kend magad napi kétszer az ajkak között. Minimális mennyiség is elég.
2020. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi .Szerinted mennyi az esly hogy daganat? Eddig csak uhm volt ott nem talaltak semmit .Egyik orvos sem..8 honap alatt legalabb 6 uh de mar nem is szamolom...
2020. jan. 17. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!