Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudom hogy nem lesz...

Honnan tudom hogy nem lesz több pattanásom?

Figyelt kérdés

Honnan lehet tudni, hogy elmúlik a “pattanásos korszakom” ?

Csak úgy hirtelen eltűnnek , vagy sok lesz hirtelen és mikor azok elmúlnak utána nem lesz több?



2020. jan. 17. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni.

Nekem peldaul nem volt osszefuggo "korszakom", viszont egy-egy olyan etel utan kijottek a pattanasaim, vagy a melegben az izzadt fejemre.

Fugg attol is, hogy lany vagy-e, mert mentsruaciokor ki szoktak jonni azoknak is, akik amugy meg nem pattanasosak.

Megfelelo arctisztitas, etkezes, es bar valoszinu neha-neha fog kijonni par (vagy szerencses vagy es nem), de nem leszel tele

2020. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok es már elég régóta vannak, es már nagyon idegesítenek, es mindig van 1-2 de most valamiert egyik naprol a másikra vagy 4 kijött
2020. jan. 17. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Fogyelj ezt sosem fogod teljesen kinőni, mindig lesz valamennyi főleg menzesz idején (tapasztalat)


Nekem vagy 6 éve tart a patis "korszak" de még anyámnak is van időnként teljesen sose fog elmúlni, főleg ha bőrtipusod is a pattanásosabb fajtába tartozik

2020. jan. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!