Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lett hirtelen ennyi...

Mitől lett hirtelen ennyi gyulladt pattanásom?

Figyelt kérdés

Nos, 20éves lány vagyok, arról lenne szó, hogy felfigyeltem arra, hogy 1 hónap alatt nagyon sok lett a pattanásom(a hátamon, a mellemnél és az arcomon). Holott nem eszem olyan dolgokat, ami kiváltaná ezt(egészséges étrend). Illetve eddig mindig csak akkor volt pattanásom, ha megjött, de utána mindig elmúlt. Szóval alapjában véve nem voltam sosem egy pattanásos lány... Most viszont a sírás kerülget a látványomtól..

Illetve arra is felfigyeltem, hogy elkezdtem hízni, pedig nem is eszek annyit, hogy ez megtörténhessen. Ezen felül sportolok(futás, kézilabdázás) Szóval teljesen kétségbe vagyok esve, hogy mi történhet a szervezetemben, ami ezt kiváltja..



2018. nov. 3. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem hormonális problémád van.

Fordulj endokrinológushoz.

2018. nov. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
Elsőként a kajára tippeltem volna de írod hogy nem az. Akkor a hormonjaidat kellene megnézni, lehet pcos is vagy pajzsmirigy probléma. Egy vérvétel már segít elindulni. A hirtelen nagy gyulladt cuccokat mindig belső dolog okozza.
2018. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is e két utóbbira gondoltam(pco, vagy pajzsmirígy) Szóval hétfőn felkeresem az erre szakosodott orvosokat.
2018. nov. 3. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Na mit mondott a szakorvos?
2018. nov. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!