Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonzavarra utalhat az...

Hormonzavarra utalhat az alábbi, vagy esetleg másra?

Figyelt kérdés

Néhány hónapja elég kutyául érzem magamat, ami azt jelenti, hogy fáradékony és ingerlékeny vagyok, valamint szédülök. Pár éve megműtöttek petefészek cisztával. A bőröm pattanásos és gyulladt, pedig tinédzserkoromban sem volt ez igazán jellemző rám, a menstruációm hol egy héttel előbb jön, hol késik. Az államon megjelent pár fekete szőrszál is ( eeeeeh) Tudom, tudom, menjek orvoshoz, ami meg is lesz, már időpontot is kértem, de arra még egy hónapot várnom kell, főleg mivel külföldön élek, és otthonra kértem. ( Itt már látott orvos de sajnos azzal sokra nem mentem) Kicsit parázok hogy valami komolyabb bajom lehet, ezért kérdezem azokat akiknek hasonló tünetei voltak már, hogy nekik végülis mit mondott a doktor bácsi/néni! :)


Köszönöm

23 L



2020. jan. 20. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, biztos,hogy van benne hormonprobléma,amitől szőrösödsz, rendszertelen a menzeszed és a pattanások is arra utalnak. A fáradékonyság is lehet attól,de nem ártana egy vérvételt csinálni (ha még nem volt) vérszegénység irányába is. Nem hinném,hogy "komolyabb" bajod van,de azért egy pajzsmirigybetegség, egy inzuzlinrezisztencia sem gyerekjáték.
2020. jan. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ugyanazt akartam írni mint az egyes .

Haziorvosod úgysem küld el Endokrinológushoz, de vele többre mész ezekkel a panaszokkal .

2020. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inzulinrezisztencia is állhat a háttérben.

Én megmondom őszintén egy szuper magándokihoz mentem el. Igaz, egy vagyont fizettem,de csucstechnikával,nem a mai hagyományos diagnosztikai módszerekkel megállapított számtalan eltérést és javasolt TERMÉSZETES gyógymódot. Igen,hormon és cukorháztartás probléma állt a háttérben. Át kellett alakítanom a táplálkozást és a stresszességemen csökkenteni, ami nem sikerült.

2020. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Inzulinrezisztenciára is gyanakodok. Kedves utolsó, megkérdezhetem esetleg kinél jártál?
2020. jan. 20. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!