Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon vizes menstruáció...

Nagyon vizes menstruáció hormonzavarra utalhat?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még ilyen a mensim. Késett is több mint 1 napot, pedig mindig pontosan meg szokott jönni. Olyan vizes, mintha bepisiltem volna, még a bugyim is átázott, hiába volt bennem tampon. A vér mennyiségre olyan közepes.

A görcsök is másabbak. Hasonlóak a mensihez, de mégis másabb. Soha nem éreztem ilyet. Legfőképpen a derekam fáj nagyon, az alsó részén. Van úgy, hogy csak egy pontban érzem a fájdalmat jobb oldalt, de van úgy, hogy az egész fáj nagyon. Amikor megjött, akkor nagyon elfáradtam és akkor meg az alhasamban egy pontban nagyon szúrt, de ez a szúrás már elmúlt. Azóta a derekam fáj nagyon, de azért a hasam is érzem. Melleim feszülnek. Ez hormonzavar? Mikor múlik el? A hőm az még mindig alaphőm felett van, tehát eddig nem esett le.


2011. márc. 18. 19:28
 1/4 A kérdező kommentje:

De azért elviselhetőek ezek a fájdalmak, nem mindig jelentkeznek, de nem pont olyanok mint mensikor, csak hasonlítanak rá...

Valaki meg tudná mondani, mi történik velem?

2011. márc. 18. 20:01
 2/4 anonim válasza:
kiderült h mi a bajod? mert most velem is ez történt és nem tudom mi bajom lehet....
2014. jan. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi bajom nem volt, ez egy ilyen ciklus volt és kész.
2014. jan. 14. 16:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez van most, csak a bal oldalon fáj a derekam. Remélem, hogy nem méhen kívüli.
2022. máj. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!