Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyakori vizelési inger mitől...

Gyakori vizelési inger mitől lehet, ha a vizeletvizsgálat teljesen negatív és a vizeletürítés nem fájdalmas?

Figyelt kérdés

A problémám már 2,5 hónapja fennáll és nem tudom mi lehet a baj. Amikor pisilek az egyáltalán nem fáj, de valahogy az inger az szinte folyton megvan. Néha jobb és néhány órára elmúlik, aztán megint kezdi és hiába pisilek, akkor sem múlik. Kétszer is csináltattam vizeletvizsgálatot, de tök negatív volt mindkettő és voltam hasi UH-on is, ahol szintén nem találtak semmit.

Nőgyógyásznál is jártam, de csak nézett rám bután és megkérdezte nem iszom-e túl sok folyadékot!!!! Ha így lenne, akkor kipisilném magam és megszűnne az inger.

Van valakinek ötelete mi lehet a bajom és hogyan kezelhetném?


2010. júl. 22. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:

pl. lehet cukorbetegség, főleg, ha sok folyadékkal társul (sok folyadék, mégtöbb pisi).

a nőgyogyó gondolom, kivizsgálta, nincs-e a méhed előre esve, más szerved sem nyomja. ha nincs vizelettartási problémád, lehet, hogy esetleg vmi kő irritálja. háziorvost fel kéne keresned!

az a baj a szakorvosokkal, hogy ők mindig csak a maguk területét nézik, a többivel nem foglalkoznak. háziorvos kivizsgáltat.

2010. júl. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
első voltam: urológián jártál már?
2010. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

cukorbetegség, bár szerintem az a vizeletmintából látszódott volna, de azért meg kéne nézni


vagy valami nyomja a hólyagot, de azt meg az UH mutatta volna ki


esetleg próbálkozz intimtornával, ha tényleg minden negatív

2010. júl. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Urulógián még nem voltam, mert félek, hogy meg akarnak tükrözni. Azt a végére hagynám, ha már semmi más nem segít.

A nőgyógyász szerint van egy kis gyulladásom, ezért írt fel hüvelytablettát. Most még reménykedem benne, hogy a hüvelygyulladás miatt van és ha az meggyógyul, akkor elmúlik a vizelési ingerem is. 6 napig kell használni és ma fogom a 2. tabit felhasználni este.

2010. júl. 22. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!