Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki járt már így?

Valaki járt már így?

Figyelt kérdés

Az utóbbi hetekben időnként kijön egy kelés-szerű valami a kisajkamon, ott van napokig, fáj, feszít. Gömbölyűre nő, aztán egyszer csak kifakad. Véres vízszerű folyadék jön ki belőle. Nem gennyezik, és nem büdös.

Miután kifakad, szépen begyógyul. Az utóbbi időszakban most kb harmadszor jön elő, és jellemzően menstruáció előtt. A múltkor a bal oldalon volt, most a jobb oldalon.

Fertőzés lehet? Vagy az az immunrendszeremmel lehet valami? Minden nap odafigyelek a megfelelő tisztálkodásra, soha életemben nem volt semmilyen panaszom vagy betegségem odalent.

Esetleg volt már valakinek ilyen, tudja valaki hogy mi lehet ez?


2020. jan. 22. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ott egy eltömődött faggyúmirigy. Nekem is volt már ilyen. Többször kifakadt,majd újra jött. Végül nőgyógyászaton kioperálték tokkal együtt.
2020. jan. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jaj 😟

Nincs rá esély hogy egyszer csak kitisztul magától teljesen az egyik kifakadás után?

Illetve azt is érdekesnek tartom hogy épp egyszerre tömődött el mindkét oldalon.

Te nagyon bátor vagy hogy be mertél vállalni egy nőgyógyászati műtétet! Én nagyon gyáva vagyok.

2020. jan. 22. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:
A műtét nem volt nagy dolog. Rövid altatásban csinálták és már aznap hazaengedtek. És azért szántam rá magam,mert amikor megtelt és begyulladt,akkor fájt, úgyhogy meguntam.
2020. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!