Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki esetleg járt már így?...

Valaki esetleg járt már így? Mit csináltatok/csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Olyasmivel fordulnék hozzátok amivel már nem tudok mit kezdeni. Napok óta késik a menstruációm (élek nemi életet, de mindig nagyon óvatosak vagyunk és óvszert használunk, közben is többször ellenőrizzük és még sosem szakadt ki) mégis hát egyből az jut az ember eszébe mi van ha terhes a párom egyből mondta is, hogy ne aggódjak lehetetlen, mert mindig nagyon oda figyelünk, ám engem mégsem hagy nyugodni a dolog.
2019. nov. 3. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
56%

1: Ez nem fogamzásgátlási kérdés?

2: Az idegeskedéstől is csúszhat.

Ha megnyugszol, pár órán belül megjöhet.

2019. nov. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, én is pont ugyanúgy vagyok mint te, csak nekem már 3 hónapja késik. Nem rég voltam ultrahangon, azt mondták nem látnak semmit. Bár szerintem nekem azért késik mert az utóbbi időben elég sokat híztam. Ha nagyon izgulsz akkor vegyél tesztet. :)
2019. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szedsz semmit, akkor "nők egészsége" kérdés.

És tényleg vegyél egy tesztet.

Bár eléggé esélytelen, hogy terhes lennél, de megnyugszol tőle, és utána megjöhet.

2019. nov. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem kb 13-15 napja késik, eddig nem, de mostmár picit ideges vagyok, nem akarom sem az én se a párom életét elcseszni egy gyerkőccel (20 évesek vagyunk)

Minis óvszert használunk, és figyelünk rá csakúgy mint ti.

Nekem esetleg azért nem volt eddig mert szeptemberben 2x volt meg.

2019. nov. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!