Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyi az elévülési ideje a...

Szabó Éva Györgyi kérdése:

Mennyi az elévülési ideje a súlyos Endometriosis externa utáni támogatásnak?

Figyelt kérdés

Remélem jól tettem fel a kérdést?

Köszi a válaszokat!



2020. jan. 24. 13:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosan azt szeretném tudni, hogy hány éves korig lehet igénybe venni a támogatást, ami nem rég óta van hatályba.
2020. jan. 24. 13:04
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Tisztelt Kérdező!


Őszintén érdekel a téma, amely Téged - és talán több másik Nőtársamat/Nőtársunkat is - érinti, mert foglalkoztat mindannyiunkat.


Próbáltam utánanézni, milyen szakvizsgálatok szükségesek ÉS ELKÉPEDTEM! (Nem is gondoltam volna, hogy ajánlatos elvégeztetni bélrendszeri tükrözéseket az említett betegség kiderítésére...)


Tartós, krónikus székrekedésben szenvedek - MÁR ÉVTIZEDEK ÓTA! (Ezért veszem annyira nehezen a levegőt. Fulladok hosszabb séták után, nehezen pihenem ki magam.)


Ui: Köszönöm a kérdés kiírást! :)


Üdv: egy eléggé elkeseredett, "szenvedő" Hölgy Sorstárs...

2020. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hú, ezt nagyon sajnálom!

Sokan nem is tudják mivel jár ez a betegség.

Őszintén kívánom, hogy mielőbb gyógyulj meg, mert ez egy borzalom amit nekünk át kell élni!

Én úgy hallottam a nőgyógyászomtól, hogy a szervezetbe, az ételekkel bekerülő sok fölösleges dolog az, ami többek között, közrejátszik ebben a betegségben.

Kívánok mielőbbi gyógyulást!

2020. jan. 24. 20:11
 4/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszoló!

Bocsáss meg, a megszólítás lemaradt az előbbi kommentemné!

2020. jan. 24. 20:12
 5/8 A kérdező kommentje:
*kommentemnél...
2020. jan. 24. 20:13
 6/8 A kérdező kommentje:

Tisztelt Válaszadó!


Tegnap nem írtam oda, hogy a növényvédő szerek, az ízfokozók,tartósító szerek, a túlzott feldolgozott élelmiszerek,

a mosóporok és társaik is felelősek lehetnek ennek a betegségnek a súlyosbodásáért.

2020. jan. 25. 08:50
 7/8 anonim ***** válasza:
41%

Tisztelt Kérdező!


A 6-os kommenteddel egyetértek. Szintén van benne igazság - nem is kevés.


Privátban szívesen folytatnám Veled egy ideig az eszmecserét - úgy látszik, SENKIT NEM ÉRDEKEL az "egészségrovat" a Hölgyek Köreiben...


Ui: de talán az is igaz, hogy NEM SZÍVESEN OSZTJÁK MEG az egyébként SZIGORÚAN BIZALMASNAK SZÁMÍTÓ GONDJAIKAT MÁSOKKAL - nehéz dolog az ilyen, sajnos!

2020. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%

2-es válaszoló voltam.


Üdv: az "eléggé elkeseredett" Hölgy Sorstárs

2020. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!