Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitális herpesz?

Genitális herpesz?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, párkapcsolatban élek. Egy-két napja a szemeremajkaimnal fajdogalt, tegnap este pedig viszketett. Ma ahogy fürödtem éreztem, hogy a furdoviz csíp. Megneztem, és egy fekély szeru seb van a nemi szervemen. Pár napja, gyenge voltam, fájt a fejem és lázas is voltam. Olvastam, hogy ezek a tünetek lehetnek, mielőtt kialakul. Hétfőn tudok legkorábban orvoshoz menni, soha nem volt semmilyen nemi betegségem, nagyon félek. Tudtommal a páromnak se volt eddig, de ezt természetesen vele fogom megbeszelni. Addig is, akinek van/volt valami tanács, hogy a tüneteket enyhitsem amíg orvoshoz jutok?
2020. jan. 24. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve azt elfelejtettem, hogy tisztasági betétet meg inkább hasznaljak ilyenkor, és hogyha mosdóba megyek akkor minden alkalomra érdemes-e nedves törlőkendőt használni? A higeniara így is nagyon érzékeny vagyok, szóval ez a dolog most nagyon szíven ütött. :(
2020. jan. 24. 22:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Recept nélkul tudsz venni telviran / Acyclovir / zovirax kenőcsöt, pár óránként kend be a hólyagos részt. Legközelebb már akkor erdemes elkezdeni a kenegetést, ha érzed, hogy kibfog jönni.
2020. jan. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Zovirax van itthon azzal akkor be is kenem. A nőgyógyász így több szurovizsgalatot is elfog rajtam végezni? Kicsit aggódok, ha mi van ha nem herpesz, hanem annál súlyosabb betegségről van szó.
2020. jan. 24. 22:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Pici hólyagok vannak? A herpesznél elég egyértelmű. De nyilván a doki meg tudja állapítani, h pontosan mi. Ne izgulj! :-)
2020. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem láttam holyagokat, lehet voltak csak kifakadtak, vagy nem is tudom. :(
2020. jan. 24. 22:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Olvastam több helyen is, hogy a heves gyakori egyuttletektol is lehet ilyen seb vagy minek is nevezzem. Lehetséges, hogy ez ettől van, és nem herpesz? Most az utóbbi időben, elég sokat voltunk együtt, és nem volt finomkodas. Tudom, majd az orvos fog biztosat mondani, de hátha van valakinek tapasztalata.
2020. jan. 25. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!