Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Veletek is volt ilyen? Mellfel...

Veletek is volt ilyen? Mellfelvarrá+implantátum. SOS! Nagyon félek h baj lehet!

Figyelt kérdés

Nagyon kérlek benneteket, segítsetek!

Nem egész 2 hete volt kombinált műtétem. 1 hét után kezdtem érezni h amikor felállok, beindul minden a mellemben. Ezt úgy értem h a mellizmom elkezd befeszülni és van h nem ereszt. Csak feszít feszít. Aztán jobb kicsit, végül teljesen megszűnik. Aztán újra. Van h úgy feszít a szegycsontomnál h majd meg fulladok.

Betelefonáltam már az asszisztenciára ahol műtöttek azt mondják h ez természetes.

Akiket megkérdeztem az ismeretségemből azok közül ilyenről senki sem számolt be.

Segítsetek! Van más is aki ilyet érzett? Feszít! Aztán enged. Mint amikor terhesség utolsó idejében méhösszehúzódáskor bekeményedik a hasfal. Ehhez tudnám leginkább hasonlítani.


2020. jan. 26. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj vissza oda, ahol mütöttek és velük beszélj, mert ez nem normális.
2020. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy értem, az orvossal beszélj személyesen!
2020. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedden megyek
2020. jan. 26. 16:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Mellizom alá kaptam implantokat. +volt felvarrás is. Az aszisztens azt mondta h nyugodjak meg. Nagyon friss még a műtét
2020. jan. 26. 16:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Tehát 1-2 hét után már semmiféle érzésnek nem szabadna h legyen? Feszülnie se szabad? Felváltva csinálja hol az egyik mellem hol a másik. Aztán középen is. Ha fekszem akkor semmi probléma.
2020. jan. 26. 16:39
 6/7 A kérdező kommentje:
Formára teljesen egyformák és ugyanolyanok mint az első napon. Szinük is egyforma. Nem pirosak.... csak ez az izomfeszülés....
2020. jan. 26. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt senki nem tudja megmondani, hogy ez nálad normális vagy sem, mert rengeteg tényezötöl függhet.

Ezért keresd fel az orvost, ö tudja, mit és hogy mütött, illetve meg tudja vizsgálni, hogy nálad valami túlérzékenység van, vagy esetleg valami probléma.

2020. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!