Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok ajánlani remek...

Niceszisz kérdése:

Tudnátok ajánlani remek plasztikai sebészt mellfellvarrás illetve implantátum behelyezésre? /Budapest/27nő/

Figyelt kérdés

Kedves Hölgyek!

27 éves vagyok. 9 éve műtöttek Vácon (Dr Nagy Lajos). Van implantátumom. Abszolut panaszmentes(nem szivárog nem történt komolyabb probléma).

A probléma a következő: 3 éve szültem. A terhesség és szoptatás alatt nagyon megereszkedett a mellem. Tervezem a mellfelvarrás műtétet, és egyúttal cserélném a meglévő implantátumomat.

Tudnátok Pest körzetén belül plasztikai sebészt ajánlani? Aki tényleg szépen dolgozik. Mik a tapasztalataitok?

A régen mütött orvosomhoz nem mennék vissza, nagyon idős a bácsi és fenntartásaim vannak.

Kérlek titeket hogy árakat is írjatok!

Köszönöm!



2018. júl. 7. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Dr Pataki Gergely. Az onfokert jarj utana.
2018. júl. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a Dr Rose klinikán csinálták, nagyon szép lett, de elég drága volt:( Őket merem ajánlani, mert biztosan olyan lesz amilyen szeretnéd, sőt, talán jobb is és az összes vizsgálatot helyben megcsinálják nem kell ezerfelé rohangálnod. Csak tényleg húzós, ettől függetlenül ha nekem cserére leszs szükség biztosan hozzájuk megyek vissza!
2018. júl. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Maximum: 1.000.000. forintot szánok rá.
2018. júl. 7. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!