Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Varga Zsolt Szülész-Nőgyóg...

Dr. Varga Zsolt Szülész-Nőgyógyászról szeretnék véleményeket kérni! Első sorban olyanoktól, akik jelenleg is Hozzá járnak, vagy nemrég Nála szültek. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Tatán-Tatabányán van magánrendelése, nem tudom, hogy Ő ugyanaz az orvos-e, aki Egerben is fogad (ott? ) pácienseket! Valakinek van erről infója? És úgy általában... Van valaki, aki jelenleg Hozzá jár, esetleg szült/szülni fog Nála?

Babatervezés időszakában vagyunk Férjemmel, és mivel a jelenlegi nőgyógyászom nemrég jelentette be, hogy újabb szüléseket már nem vállal 2020-tól, Varga Zsoltra gondoltam, ezért érdekelne Mindenkinek a véleménye! Hogy egyértelmű legyen (mert nem túl ritka név.. :)), bedobom ide a weboldalát:

[link]


Köszönöm előre is, ha tudtok segíteni! :)

Természetesen keresgéltem a neten is már, de csak 8-10 éves véleményeket találtam, nem biztos, hogy most is ugyanaz a véleménye az oda járó Hölgyeknek. Változnak az emberek..



2020. jan. 28. 09:49
 1/2 anonim válasza:
Szia, ez nem ugyanaz az orvos akinek Egerbe van magán rendelése! 😊
2020. jan. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 😊
2020. jan. 30. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!