Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed Bayer Zsolt...

Mi a véleményed Bayer Zsolt cigányokkal kapcsolatos nemrég megjelent cikkéröl?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 18:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%
Talán tudatos volt, így próbálja megszerezni a fidesz a jobbikos szavazókat.
2013. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Az hogy talán a Fideszben is megindul valamit.

Szilveszter előtti nap , az egyik közeli kisvárosban kirabolták egy hölgy lakását , viszont ez a hölgy Áder rokona és annak szülei sírjának gondozója ,egy megbízott.

Az elköveti etnikai hovatartozása természetesen nem nem vita téma.


Személy szerint egyet értek Bayer Zsolttal.

2013. jan. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
67%
Cirkusz a népnek.
2013. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
98%
Engem inkább most már a következtetések érdekelnek. Talán olvastátok, hogy Bayer egy válaszcikkben adott magyarázatot. A lényege az volt, hogy ő nem akar likvidálni senkit, csak fel akarta rázni az embereket, és rá akart mutatni a tarthatatlan helyzetre, illetve annak azonnali megszüntetését akarja elérni. Na de hogy lehet egy olyan bonyolult társadalmi jelenséget, mint egy perifériára szorult etnikum bűnözése azonnal megszüntetni? Sehogy, legfeljebb csak likvidálással. És akkor itt sántít megint Bayer magyarázkodása is.
2013. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Farkas Flóri véleményére különösen kíváncsi lennék...
2013. jan. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
90%
Farkas most lapít, mint szar a fűben. Legalábbis a Klubrádióban azt hallottam, hogy valami mára tervezett fórumot ő is, és a helyettese is lemondta. Bujkálnak, és kivárják, hogy elüljön a vihar.
2013. jan. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
80%

Én rosszul vagyok Bayertől, de amiket írt, hogy:


"a cigányság jelentős része nem alkalmas az együttélésre. Nem alkalmas arra, hogy emberek között éljen. A cigányság ezen része állat, és állatként viselkedik"


Teljesen egyetértek!

2013. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
86%
Aki tapasztalta már a cigánybűnözést a saját bőrén, az teljesen egyetért a cikkel. Nem likvidálni kell a romákat nyilván, de eltávolítani valami módon az olyanokat akik nem képesek velünk élni normálisan.
2013. jan. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
Én nem olvastam,de tuti el fogom és egyet fogok vele érteni.(:Hiába,aki nem élt még cigányterror alatt,az továbbra is picsogni fog,hogy jaj,szeginy cigányok.De majd ha egyszer jól megverik,akkor látni fogja a valóságot.Én is így jártam.Addig szerettem és védtem őket,amég jól meg nem vertek.Ennyi a történet.
2013. jan. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Pro Patria ***** válasza:
69%

Az írásban csak két kisebb részében nem értek egyet.

Az egyik:

"Ha ellenállásba ütközik, gyilkol. Ott és akkor ürít, ahol és amikor rájön. Ha valamiért ebben akadályoztatva érzi magát, gyilkol. Az kell neki, amit meglát. Ha nem kapja meg azonnal, elveszi és gyilkol."

- Itt átesik a túlzásokba. Ha valóban így lenne, sokkal több gyilkosság lenne az országban. Ha valóban így lenne, már kitört volna egy etnikai alapú polgárháború. Így is feszülnek már a szelepek.

Az esetek döntő többségében "megelégszenek" azzal, ha megverik, megalázzák áldoztukat. Esetleg még súlyosan meg is sebesítik utőeszközökkel, fegyverekkel, de gyilkosságig szerencsére ritkábban mennek el. Nem morális okokból, hanem mert az adott helyzetek annyit "nem érnek meg". Ha mégis, valóban habozás nélkül megteszik, de szerencsére nem olyan arányban, ahogy fentebb Bayer írja.


A másik, ahogy befejezi:

" Az állatok meg ne legyenek. Sehogyan se. Ezt kell megoldani – de azonnal és bárhogyan!"

- Megértem az indulatát, de ezzel a burkolt mondattal óriási támadófelületet adott magára. Mindez eltereli a figyelmet a lényegi tartalomról.


Amivel elrontotta a cikket, az a kocsmai stílus. Egy ember minden körülmények között legyen ember. A "rohadt mocskos állat" helyett ugyanazt a hatást érhette volna el a "bestiális viselkedést magukon hordozó gazemberek" szóhasználattal is. Az újságírói presztízshez egyszerűen ez nem illik.

2013. jan. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!