Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mehszajseb, gyulladas? Milyen...

Mehszajseb, gyulladas? Milyen kezelest kaptatok?

Figyelt kérdés
Egy kisebb mehszajsebet es gyulladast talalt a dokim rutin vizsgalatkor, rakszures negativ. Csak teafaolajat irt ki tamponra csepegtetve. Mindenhol azt olvasom, hogy igy meg ugy kezeltek...nekem eleg ennyi vajon?

2020. jan. 29. 11:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Remélhetőleg neked elég lesz ennyi. :)

Nekem volt egy méhszájseb fagyasztásom, de nem volt teljesen sikeres, mert nagy volt a seb, most pedig volt egy loop konizációm (elektromos késsel kivágták a "sebes" részt). Ebből még gyógyulgatok. De nagyon remélem, hogy most már jó lesz.

2020. jan. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hat en is remelem...
2020. jan. 29. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem anno méhszájsebem volt durva gombával.

Csak a gomba lett kezelve antibiotikummal és kúppal. A méhszájsebem szépen eltűnt magától.

2020. jan. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gombam nincs, pedig mindharom terhessegem vegiggombaztam, vmi gyulladas a megszajnal es a seb, de csak a teafaolajat irtak ki.
2020. jan. 29. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Nővéremnek égették, de ő nem járt jól vele elronttottak valamit és fertőzése lett
2020. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Sehogy se jo..
2020. jan. 29. 14:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno lefagyasztották a méhszájsebet, nem produkálok azóta sem betegséget/fertőzést/gombát, semmit.
2020. jan. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elvileg a fertőzés kezelésével elmúlhat a méhszájseb. A teafaolaj elég erős fertőtlenítő, utána használj valamilyen ph helyreállítót.

Nekem fagyasztották a méhszájsebet, és gyógyszerrel kezelték a gyulladást. Méhszájsebem nincs, de a gyulladás sajnos krónikus lett.

2020. jan. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2020. jan. 30. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!