Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit ajánlanátok?

Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Elkényszerültem egy olyan helyre ahol hatalmas kosz, putri, és bogarak voltak. Kénytelen voltam ott élni félévet egyéb okokból. Az, hogy milyen "ételeken" éltem az szintén rossz pont, a vitamin bevitelem egyenlő volt a nullával, örültem, ha napi egyszer tudtam enni 1-2 szendvicset vagy pár szelet mirelit pizzát. Mivel ilyen helyen éltem visszajött az allergiám, pedig már 6 éve teljesen tünetmentes voltam...Az allergiámmal visszajött a korpám is és az orvos írt fel nekem gyógyszeres sampont, de úgy néz ki, hogy ez mind összeadódott és elkezdett elég csúnyán hullani a hajam. Hazaköltöztem pár hete, és elrohantam a gyógyszertárba, ott adtak nekem egy "Merz spezial" nevű tablettát, most napi kettőt szedek belőle. A gyógyszerész azt mondta, hogy ő sokáig szedte fiatalon és neki nagyon bevált, reménykedem abban, hogy ez segíteni fog. Olvastam még azt, hogy lehet csalánteával(?) is hajat öblíteni és az is segít, ezen kívül az élesztő fogyasztás is. Ez mind igaz? Van tapasztalatotok? Mit ajánlanátok? Nagyon sokat keresgéltem, de annyi mindent találtam és nem tudom eldönteni, hogy mi lenne a legjobb. Nagyon pánikolok, még fiatal vagyok, 20 éves.

Volt nem túl régen kivizsgáláson és szerencsére nem találtak semmit, terhes 100%, hogy nem vagyok és gyerekem sincs. Hajgyógyászra meg egyéb csodadoktorokra sajnos nincs pénzem, szóval várom a tanácsokat!


2020. jan. 29. 22:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!