Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Surgos, Mi a fene bajom...

Surgos, Mi a fene bajom lehet? Hivjak mentot?

Figyelt kérdés

Kb 2 oraja elkezdett vizeletem csopogni es a vaginan belul csipni. Azt hittem csak felfazas lehet talan, de nagyon a semmibol jott es akkor is csip amikor nem kell vizelni. Neha sima pisi jon, neha rozsaszines, mindket esetben par csepp. Nyomast is erzekelek az a hasfalam alja tajekan, es csak akkor elviselhetoek a tunetek, ha guggolok.


Anyukam szerint a mensim "erolkodik", es valoban 3 nap van hatra, de ez nekem akkor is nagyon furcsa.


2020. jan. 31. 03:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez felfázás lehet. Azóta van valami?
2020. jan. 31. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szia, koszonom a valaszt es az erdeklodest.


Elviselhetetlensegig fokozott a csipes kesobb, ugyhogy kenytelen voltam felhivni a mentoszolgalatot. Nem jottek ki, csak konzultaltunk. Latatlanban ok is felfazast mondtak, plusz hogy feltetlen hivjam oket, ha sulyosbodik valamelyik tunet vagy veres lesz a vizeletem.


Azota furcsa modon a csipes elmult, de ugyanugy jarkalnom kell pisilni. A nyomas erzes is sokkal enyhebb. Amit most furcsallok, az az, hogy mar pisilesnel se csip, hanem erzem olyankor erosebben a nyomo erzest, aztan meg szabalyosan jo erzes, mintha megkonnyebulnek?


Tenyleg nagyon furcsa nekem ez az egesz...



Meg van jo nehany ora, mire eljutok orvoshoz, ugyhogy johetnek meg valaszok, ha valakinek van tippje.

2020. jan. 31. 05:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felfázás. Igyál rengeteget, hogy tisztuljon. Ha van tőzegáfonya otthon bármilyen formában, alkalmazd.
2020. jan. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
3-4 liter víz, meleg fürdő vagy zuhany. Tényleg csak egy felfázás, menj az ügyeletre, ha annyira rosszul vagy (adnak antibiotikumot), de mentőket hívni azért nem kellett volna :D
2020. jan. 31. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hüvelygomba is okozhat ennyire kellemetlen tüneteket - sajnos! Nőgyógyásznál jártál már valaha életedben?


Nem szeretnélek elkeseríteni, de akár kezdődő endometriózis is állhat a háttérben! Mindenképpen alapos kivizsgálás érdemes hosszabb távon. Szurkolok, hogy meg tudj barátkozni a kellemetlen gondolattal...


Előbb vagy utóbb az lesz a megnyugtató érzés számodra, ha értesülsz azokról a "vészhelyzetekről" amelyek a Nők Döntő Többségének életvitelét megnehezíthetik, amíg fogamzóképes.


(Utána meg a klimax is tud kellemetlen tüneteket okozni...)

2020. jan. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez egyértelműen hólyag hurut, ami antibiotikumos kezelést igényel.

A vizeleted véres.

Irány a háziorvos, a gyógyszer mellett pedig sok folyadék, pl. tőzeg áfonya tea.

2020. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A felfázás=hólyaghurut

A felfázás elég félrevezető megnevezés, mert baktérium okozza, nem az, hogy "leültel a hideg kőre".

Szóval orvos, antibio.

2020. jan. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg már kicsit jobban vagy - esetleg tettél valamit a tünetek csökkentése érdekében?
2020. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi újság? Voltál dokinál???
2020. jan. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!