Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valaki akinek olyan...

Van valaki akinek olyan hüvelyi folyása van normálisan, amilyenre az orvosok azt mondják nem az?

Figyelt kérdés

Nagyon sok hüvelyi folyásom van. Nem átlátszó hanem fehér, picit sárgás. Mikor peteérésem van, átlátszó és még több jön. Nőgyógyásznál voltam kb egy éve, bár nem vett kenetet, azt mondta ez normális. Más tünetem nincs ami gombás fertőzésre utalhat, semmi viszketés, vagy pirosodás és ahogy nőttem úgy egyre több lett. Minden egyes nap jön. Nincs olyan nap hogy tiszta maradjon a fehérneműm, és zavar. Más is van így, esetleg másoknak is van ilyen színű folyása normálisan, betegségek nélkül?

18/lány.



2020. febr. 1. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen. Minden nap mosakodom, normálisan. Megtörlöm mosdó után, vigyázok. Szerintem ez olyasmi mint az izzadtság. Elvégre egy olyan területen történik a fent leírt dolog, amely nagyon közel van a kijáratokhoz, nem szellőzik, és nagyjából mindig nedves. Ha felizgulsz, méginkább.


Durvábban megesik és kellemetlen szaga is van, ha műszálas fehérneműt, vagy feketét veszek fel. Tisztasági betétet lehet használni. Vannak nagyon vékony, illatosak. :D Nap végén kuka, fürdés, stb.


De ha valaki tud erre okosabbat írni, kíváncsi vagyok én is... lehet bajom van, és eddig nem vettem észre? 😱

2020. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Nekem akkor volt bo huvelyi folyasom mikor meg ettem tejtermekeket. Most is van amikor ilyet eszek, csak mar inkabb kerulom, epp ezert. Egy jo kis turos teszta utan meg textil tisztasagi betetet hasznalok, de a sima bolti ia jo lehet, ha szellozik rendesen.

Esetleg probald ki h par napig nem eszel tejtermeket, aztan meglatod. Lehet h neked nem ettol van. De amig az orvos szerint ok, addig nyugi, esetlegha aggodsz, menj el egy masikhoz is.

2020. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Természetesen én is tisztálkodom rendszeresen, de zavaró, hogy nem tudok levenni egy bugyit ilyen foltok nélkül. A párom tisztában van ezzel és nem zavarja de mégis :(.

Tisztasági betétet pedig azért nem szeretek használni mert állítólag nem elég szellős.

2020. febr. 1. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
27%

nekem is ez van. minden nap tampont hordok, kivéve éjjel.

A rákszűrés mindig negatív.

2020. febr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent nap tampont? S a nőgyógyász mit mondott, mitől lehet?
2020. febr. 5. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!