Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak h normalisan...

Mit csináljak h normalisan aludjon a barátnőm amikor menstruál? Egesz ejszaka forgolodik már engem nagyon idegesit. Miert nem tud rendesen aludni?

Figyelt kérdés
2018. márc. 17. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdezd meg tőle mije fáj,vagy miért nem alszik..... komolyan nem értem az emberek hogy élnek együtt,ha még egy sima kérdést sem tesznek fel a másiknak
2018. márc. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kerdeztem valasza "semmi"
2018. márc. 17. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Szakits vele
2018. márc. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
mit hasznal? amikor beteteztem este en is nagyon rosszul aludtam. Probalja ki az intimkelyhet, nekem eletet mentett, azota rendesen alszok mensi alatt is. Vagy vegyen be egy no-spat lefekves elott. Valoszinuleg azert forgolodik mert kellemetlen neki es probal olyan pozicioba helyezkedni alvas alatt is tudatlanul hogy kenyelmesebb legyen.
2018. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Komolan, ennyire síkhülye vagy?!


Mi baja lenne?

- elcsúszik a betét

- fél hogy átázik

- random görcsöl

- kínozzák a szelek


Én is sokkal éberebben alszom, mikor megvan, hogyha azt érzem, sok vér jön, pattanhassak is fel akár félálomban.

2018. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy forgolódva alszik-e vagy nem, nem elhatározás kérdése, és "ménemtudmáb.....kiiiiii"... így alszik, mert így reagál erre a szervezete. Mindenkinél máshogy csapódik le a menzesz... sztem örülj, hogy ennyi összesen a gond, és nem egész nap fel nem tud kelni az ágyról, annyira fáj a hasa, mert sok nőnek ilyen durva tünetei vannak. Az alatt a pár nap alatt aludjatok külön.
2018. nov. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!