Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Először megyek nőgyógyászhoz...

Először megyek nőgyógyászhoz mit fog velem csinálni?

Figyelt kérdés
Nincs semmi bajom csak már szeretnék elmenni. Miket fog kérdezni? Van barátom nem vagyok már szűz. 19 éves vagyok
2020. febr. 2. 13:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Élsz -e nemi életet, le kell vetkőzni, asztalra felfeküdni, megvizsgál.
2020. febr. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Utolsó menstruációd ideje.Rendben van-e?Van-e panaszod.Citológiai vizsgálatot is megcsinálja.Kenetet vesz a méhszájból.Nem fáj.Lehet kis vérzés utána.
2020. febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz ennyire kedves az orvos, de nézd meg.

https://www.youtube.com/watch?v=h5ARJjLzsvY

2020. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ma délelőtt voltam nőgyógyásznál először, mert tabit írattam, úgyhogy frissen át tudom adni az élményeimet.:)


Bemész, megkérdezi, hogy mi járatban vagy, a te esetedben rákszűrés. Megkérdezi, hogy mikor volt meg utoljára a vérzésed, voltál-e már nőgyógyásznál. (Ha tabit is íratsz: eddig mivel védekeztetek, gyógyszerérzékenységed van-e, trombózis volt-e a családban).

Ezután felfekszel és megvizsgál az ún. kacsával. Ez kicsit kellemetlen, de nem tart sokáig 2 perc kb. Utána megvizsgálja a melleidet is.


Nem tart sokáig az egész, abszolút kibírható volt, 6 percet voltam bent.

2020. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!