Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Klimax vagy terhesség?

Klimax vagy terhesség?

Figyelt kérdés
A baba projektet már rég feladtam mert szerintem haladok gyorsan a klimax felé, össze- vissza van a cikluson. Eddig átlag 25 nap volt mára már 20 és 32 nap között mozog. A hőmet már rég nem mérem mert össze- vissza kelek, viszont ez a hónap kicsit fura. A mensi naptár szerint 28-án kellett volna megjönnie, ovu környékén viszont reggeli együttlét után délelőtt a bugyin minimális rózsaszín folt, és az esti együttlét után halvány piros vér volt. Eddig még nem jött meg, de hétfőn és kedden délutános voltam emelgetni kellett és rá pár óra múlva a bugyimon minimális rózsaszín folyás volt. 30-án is együtt voltunk és megint volt egy kis pirosas rózsaszínes folyás. Nem tudom mi lehet az oka előfordulhat terhesség vagy simán csak a klimax?

2020. febr. 2. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
A hormonokkal lehet valami. Van valami problémád, ami miatt nem lehet baba? Ha igen, azzal is összefügghet. Érdemes lenne orvoshoz menni, ha többször is van vérezgetés, amikor nem kéne.
2020. febr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egy 38-éves kolléganőm is klimaxra gyanakodott, mert az anyja is 40 évesen klimaxolt. Nem akarta elhinni, mikor mondtuk, hogy azért terhes is lehet.Aztán fél év múlva megszületett a baba.
2020. febr. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Bocsánat , de a korombat nem írtam.

46 éves vagyok

2020. febr. 2. 14:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam..46.évesen kezdődött a klimax, össze-vissza ciklussal,vérzéssel. Aztán szépen, fokozatosan 48.évesen elmaradt teljesen. (Előtte két évben, voltak pecsételő vérzéssek is)
2020. febr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért csinálj egy terhességi tesztet, akkor már tisztábban látod a dolgokat.
2020. febr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Simán elkezdődhetett a klimax. De pont ilyenkor figyelj oda nagyon és tesztelj mindig, ha már nem akartok babát. Pont ebben a cipőben járok, orvosnál is voltam emiatt. Nekem is nagyon rendszertelen lett, ráadásul néha ömlik belőlem a vér. Még viszonyítani sem tudok, mert anyunak kivették a méhét 24 évesen elfertőzés-vérmérgezés miatt, amikor megszülettem. Javasolták az egészségügyi kaparást, de egyelőre inkább tűrök. Nyálkahártya vastagsága 244 milliméter, orvos szerint határérték, döntsem el én.., hát köszi. Nem lettem okosabb. Mindenesetre mindenképp védekezzetek, ha már nem akarsz ennyi idősen szülni. Ilyenkor nagyon könnyen teherbe lehet esni pont a rendszertelenség miatt. Vagy ha jönne a baba, akkor szeretnétek még?
2020. febr. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
Ha együttlét után van halványpiros vér, az méhszájsebre vagy egyéb rendellenességre is utalhat. Menj el nőgyógyászhoz!
2020. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!