Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mással is előfordult már ilyen?

Mással is előfordult már ilyen?

Figyelt kérdés

Hormon probléma 10 nappal előbb jött meg a mensim de mivel meg jött így be vettem az első szem Missee fogamzásgátló gyógyszerem tegnap este de ma reggelre teljesen el múlt csak barnás folyásom volt. Rendszeresen élek szexuális életet és egyszer kétszer megszakításos módszerrel védekezzünk de nem hiszem hogy terhes vagyok mert voltam orvosnál a gyógyszer illetve a hormonprobléma miatt kétszer is. két külön orvosnál voltam mind a kettő csinált ultrahangos és azt mondták nem vagyok terhes viszont aggódom mert csak egy hét telt el az aktus és vizsgálat között így nem valószínű hogy az ultra hang láthatja ha az a baj .

Nincsenek terhességet utaló tüneteit még pecsételő vérzésem sincsen .

Normális ha a fogamzásgátló beszedése után rögtön el múlik a mensi ?

Mással is előfordult már ilyen ?

Kinek mi a véleménye a Missee gyógyszerről ?



2020. jan. 23. 13:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!