Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a havim, miért?

Nem jött meg a havim, miért?

Figyelt kérdés

Késik a mensim, igaz csak 1 napot, de a jobbik esetben hamarabb jön, sőt.

Nem szokásom túl aggódni, viszont ilyenkor valahogy még is..

Nyáron volt egy hónap (júli) hogy tesztet kellett csinálnom(akkor sem késett sokat)

Mensim már 11éves koromban megjött(most lassan 17).

Jelei nagyjából megvannak.

És a kérdésem az az lenne, hogy fel voltam fázva mostanában 2x is, itthon sok a stessz(ez miatt éjjel be is pisiltam, nyugi nem vészesen:D). Magamon annyira nem érzem hogy nagyon-nagyon stresszes lennék, de egyébként meg de. Szóval a felfázással kapcs. késhet? Stressz miatt mindenféleképpen gondolom..

valaszokat elore is nagyon szepen koszi:))


2020. febr. 3. 20:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen. A stressz is okozhat ilyet.

De a terhesség is. Ha azt ki tudod zárni akkor a stressz miatt beleférhet pár nap.

2020. febr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Front van...
2020. febr. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Stressz okozhat, a felfázás is megbolygatta ott a dolgokat. Szerintem semmi bajod..
2020. febr. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon remélem hogy nincs terhesség a dologban. Egyszer nagyon túlreagáltam/uk, ahogy említettem is, akkor is sokat késett az átlaghoz képest(3-5nap).

Egyik alkalmazas szerint 3napot késik, a masik 2, amit hasznalok mindig, az szerint ma kene megjonnie. Ezekkel a valaszokkal picit megnyugszik a kis lelkem, de azert mar megjohetne..

2020. febr. 3. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha terhesség is van a pakliban, csinálj egy tesztet. 2-300 Ftért is lehet kapni. Annyit megér, hogy megnyugodjon a lelked.

De simán okozhatja stressz, front.

2020. febr. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj 1 nap nem késés..., egyébként bármi okozhatja, a menstruációnak nem kell mindig napra pontosnak lennie
2020. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma viszont mar nagyon gorcsoltem, gyogyszert is kellett bevennem, de viszont meg most sincs semmi://
2020. febr. 4. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:

Azóta már megjött?

Ha nem, csináld meg azt a tesztet.

2020. febr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!