Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem jött meg a havim már 2-3...

Nem jött meg a havim már 2-3 hónapja. Ez normális? 17/l

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy néhány hónappal ezelőtt még úgy volt a normális, hogy vagy hónap vége felé, vagy hónap elején valamikor. Aztán hirtelen annyi, semmi, kampec. Én meg eközben minden nap, mielőtt kimegyek a lakásból, teszek be betétet, mert nem tudom mikor számíthatok a dologra, és elég ciki lenne ha ne adj Isten pont fehér gatyában vagyok pulcsi vagy bármi ilyesmi nélkül...


Kezdek agybajt kapni a folytonos betét használattól amik aztán a kukában végzik néhány nap után, persze tisztán, vérmentesen. Kidobott pénz.


Kb 11-12 éves koromban jött meg először. Akkor állt be arra, hogy vagy hó. végén valamikor, vagy elején valamikor. Szóval napra pontosan sosem állt be a havim, de erre amikor orvost váltottam és kérdezte mióta van, semmit nem mondott, hogy nem normális.


Menjek ezzel orvoshoz, vagy mit csináljak? Mitől lehet? Másnak is volt hasonló?


Hozzátenném: Szűz vagyok, nincs barátom, nem szedek fogamzásgátlót ami befolyásolhatná a dolgokat.



2018. júl. 6. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány kiló vagy és hány centi?
2018. júl. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
163 cm és 68 kg. Tudom, fogynom kell, doki is mondta, de eddig nem volt gondom a havimmal.
2018. júl. 6. 23:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor pasz, tényleg doki kéne. Nekem is volt ilyen, hogy nem jött meg ennyi ideig , de nekem pont az okozta hogy fogytam.

17/L

2018. júl. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz és nőgyógyászhoz. Lehet akár egy egyszerű hormonprobléma, vagy ciszta, stb. Látatlanban nehéz okosabbat mondani.
2018. júl. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

15-16 éves koromban kezdődött pont ugyan így!

Kezdetben nem foglalkoztunk vele. Háziorvos meg más orvosok mondták hogy normális még ebben a korban. Aztán mégis elmentünk egy nőgyógyászhoz. Csinált ultrahangot és egy nagyobb dió méretű petefészek cisztát talált. Vissza jártunk havonta és időnként eltűnt időnként pedig kialakult. Volt hogy egy évben csak egyszer jött meg. Sajnos ennek hatása a gyors hízás. Mikor még kezdődött 61 voltam most 17 vagyok és haladok a 75 felé. Befolyásolhatja valami változás ami történt esetleg az életedben. De ha ilyesmi nincs akkor nem tudom. Orvost mindenképpen látogass. Akármit mond, ultrahang!!

2018. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!