Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mitől lehet? Pms?

Szerintetek mitől lehet? Pms?

Figyelt kérdés
2 hete együtt voltunk párommal, majd nem minden nap egyébként, és peteérés előtt egy nappal is, de aznap nem. Viszont arra ébredtem, hogy iszonyatosan görcsölök, már már sírtam. Felpuffadtam, mint mensi napján, de nem jöhet még meg, mert 1 hét múlva kéne. Védekezés nélkül voltunk együtt, annyi hogy időben kivette. Tegnap is együtt voltunk, viszont kicsit más érzés volt, mintha valami nyomna, de szerintem nem vagyok terhes, csak szokatlan ez az egész. Valakivel történt már ilyen?

2020. febr. 9. 03:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az "idöben kivette" módon "védekeztek" és föleg peteéréskor - elötte-utána 2-3 napon igen angy a terhesség esélye védekezés nélkül - , akkor minden további nélkül lehetsz terhes.

Két héttel az aktus után már érzékeny teszt kimutatja a terhességet.

2020. febr. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ha jól értelmezem kiemeled hogy két hete volt aktusod... De jellemzően majdnem minden nap együtt vagytok védekezés nélkül!

Nézd én nem vagyok szakorvos de ha valaki teherbe szeretne esni nagy vonalakban ezt ajánlja a szakirodalom!

Nem is értem...

2020. febr. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha 2 hete volt peteérésed, akkor most kell megjönnie.

Szerintem fogalmad sincs a testedről. Az előváladék is tartalmazhat spermát, a kis huncutok több napig várják a petesejtet, úgyhogy simán lehetsz terhes.

2020. febr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy nem szeretnénk babát. Ha jön, jön, ha nem, akkor majd később.

Egyébként kedves utolsó, nem azt írtam, hogy 2 hete volt peteérésem, hanem azt, hogy akkor együtt voltunk már párommal. Előzőhéten volt peteérésem, és azelőtt egy nappal is együtt voltunk, csak aznap nem. De köszönöm, hogy megpróbáltál kioktatni. Ismerem a testemet. És voltam terhes, csak sajnos elvetéltem... Viszont hasonló tüneteket produkáltam, mielőtt teszteltem volna akkor.

2020. febr. 9. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor tesztelj
2020. febr. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megjött, és iszonyat görcsölök. Egésznap görnyedten mászkáltam, de inkább csak feküdtem. És nem rendes mensi, hanem inkább csak pötty, és barnás inkább..
2020. febr. 10. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!