Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki rosszul van menstruáció...

Aki rosszul van menstruáció alatt az örökre úgy marad?

Figyelt kérdés

14 évesen jött meg először. Az első néhány évben iszonyúan görcsöltem, rendszeresen hánytam is, emiatt a suliból is gyakran kimaradtam. Telt az idő, valamennyivel jobb lett. 22 évesen elkezdtem fogamzásgàtlót szedni, a görcsökön valamennyire segített, de így is rosszul vagyok minden hónapban. Ma fog megjönni, már most kerülget a hányinger, görcsöl a hasam és a legrosszabb,hogy ilyenkor hasmenésem is van, illetve van, hogy szédülök. Minden hónapban ez a néhány nap egy szenvedés, pedig nem szoktam panaszkodni, de a munkára alig tudok ilyenkor figyelni.

Ez örökre így fog maradni?

25N


2020. febr. 10. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Illetve nem biztos. Sok nőnek enyhülnek az ilyen panaszai szülés után.
2020. febr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó, de nekem addig még elég sok idő van...
2020. febr. 10. 08:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Esetleg másik fogamzásgátlóval próbálkozz, beszélj a dokival erről. Nekem szinte teljesen lenullázta a tüneteket, egyedül a hasmenés maradt, meg enyhe görcsölgetés, de az is inkább csak jelzésértékű, hogy figyi, jövök. Szimpla görcsoldó megoldja. :) Illetve nekem le is rövidítette.
2020. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen én is hallottam másoktól, hogy a fogamzásgátló megszüntette ezeket. Bár nem igazán szeretnék erősebbet szedni.

Márciusban lesz esedékes az éves rákszűrés, mindenképpen megkérdezem az orvost ezekről a dolgokról.

Csak annyira bosszant már ez az egész. Tudom sok nő van így ezzel, nem egyedi eset, de most is csak ülök, nézek magam elé, nem tudok a munkára figyelni és még csak 9 óra lesz. Legszívesebben aludnék.

2020. febr. 10. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem meg pluszban hozzá lehetett írni a lazat is a tüneteidhez.

Mondtak ha szülök elmúlik.

Hat nem így lett.

Aztan hozzájött szülés után még a hasmenés is, ami addig csak menstruációkor jelentkezett.izom fajdalom,ugyanúgy láz, hányás, szedülés, rettegtem előre mikor jön meg.

Nődokim mondta csináljunk egy cukor terhelest.

Kiderült inzulinrezidenciám van, attól voltak a fajdalmak, rosszulletek, tünetek.

Kaptam rá gyógyszert,másképpen etkezem, és semmi tünetem, semmi fajdalmam már jó idelye ❤ csak eszre veszem, hogy megjött.

2020. febr. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!