Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van esély a meddőségre?

Van esély a meddőségre?

Figyelt kérdés
20.án azaz jövő csütörtökre van időpontom a nőgyógyászhoz, de be vagyok pánikolva, eddig túros feheres folyasom volt de az utóbbi időben már inkább sárgás, éget viszket a párommal való együttlét, régebben is volt hogy fájt néha de nem folyton, amióta folyamatosan fáj az együttlét nem os csináljuk. A dolog ami miatt pánikolok hogy hamarosan szeretnénk családot, de a googlenak hála olyanokat olvastam hogy meddőség sem kizárt ilyen tünetek mellett. Nem voltam még nőgyógyásznál csak 14 éves koromban egyszer, most 21 leszek és a babatervezés miatt is ki szeretném vizsgáltatni magam, csak most nem hagy nyugodni a gondolat addig.
2020. febr. 11. 18:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a párommal 3 éve vagyunk együtt, de eddig nem volt ilyen panaszom
2020. febr. 11. 18:27
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ez egy sima gombásodás, legalábbis nálam pont ezek a tünetek voltak, de a nőgyógyász meg fogja mondani

Ez egyáltalán nem jelent meddőséget

2020. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gombás, vagy kevert fertőzésed van. Ez csak hosszan, kezelés nélkül okozhat meddőséget.
2020. febr. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Rendszeres szexuális élet mellett évente kell járni nőgyógyászhoz. Évente ajánlják a méhnyakrák szűrést is. Szóval ha nincs semmi bajod, akkor is ejts meg évente egy vizsgálatot.
2020. febr. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!