Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora esély van a legelső...

Mekkora esély van a legelső terhesség mesterségesen való megszakítása utáni meddőségre? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek,fiatal vagyok,dohányzom és hétvégenként fogyasztok alkoholt.Ezzel eddig semmi gond nem lett volna,amíg ugyebár fiataléveim élem ( 18 éves vagyok),azonban most,ahogy jött a hét napos szünet a fog.gátlószedés szabályainak megfelelően,nem jött meg,pedig már a 3.napnál tartok.Múlt hónapban rögtön az első szüneti napon megjött.Persze már teljesen idegbeteg vagyok,hogy most mi lehet,és hogy biztos terhes vagyok,de ugyanakkor nagyon sokaktól hallottam azt,hogy a fogamzásgátló mellett eleve nem valószínű a baba leendő egészsége,továbbá ugyebár az alkohol,cigaretta...Valamint még nagyon sok minden áll előttem,hatalmas terveim vannak,és attól függetlenül,hogy már egy nagyon régóta tartó kapcsolatban fogant is meg a kisbaba,ha egyáltalán megtörtént,én még nem szeretnék gyermeket.És ezért szeretném kérdezni,hogy (persze még semmi sem biztos),hogy ha valaki abortálja a legelső terhességét,mekkora esélye van arra,hogy többé nem lehet gyermeke? Nagyon fontos lenne,csak légyszi az idióták kíméljenek. :) Köszi :)
2011. dec. 3. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Megvan az esélye, gondolom nem nagy százalékban, de vannak ilyen eetek. Azt viszont sajna nem lehet tudni, hogy éppen te leszel-e az egyik.
2011. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A szünet 7napjában bármikor megjöhet,tehát még felesleges görcsölni,agyalni,attól is csak még késhet!

Az pedig hogy esetleges abortusz után nem lehet gyereked, nem bizonyított,persze vannak kockázatai.

2011. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm... :) Kicsit lehet,hogy a parázás miatt késik,meg a mostani félévi túlhajszolás miatt,fene sem tudja... De nagyon félek ennek ellenére.Mégegyszer köszönöm a válaszokat,aki pedig még tudna valami okosat mondani,az is nyugodtan írjon még. :)
2011. dec. 3. 16:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Holnap reggel csinálj egy tesztet. Kb 500 ft, és legalább megnyugszol. Különben meg az esélye 50 %, vagy igen, vagy nem. (Nyilván ez nem azt jelenti, hogy azok közül, akiknél terhességmegszakítás volt, csak a fele eshet teherbe később, hanem azt, hogy ez a Te szempontodból mindegy. Vagy beleesel vagy nem.)
2011. dec. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon-nagyon szépen köszönöm a válaszokat,de szerencsére megjött épp az imént :) Hál' Isten :)
2011. dec. 4. 00:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!