Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Számíthatok rá?

Számíthatok rá?

Figyelt kérdés
Mindig volt hüvelyfolyásom, viszont mindig mindenki azt mondta, hogy normális, minden nőnek van. Így aztán hozzászoktam. Most voltam orvosnál és kiderült, hogy bekteriális fertőzés. Nem tudom, hogy mennyi ideje élhettem ezzel. De lehet bármilyen szövődménye tünet nélkül? Pl kismedencei gyulladásom és más ilyen dolog nem volt. Így számolhatok meddőséggel vagy mással?
2020. febr. 12. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:
47%
Talán menj el egy másik orvoshoz is. Vannak olyan "orvosok", akik szerint sok minden nem normális, csak hogy egy kis lóvát összeszedjenek a gyógyításából, belőled vagy fontosnak tűnjenek. Ha neked nem lehet gyereked, akkor azt fogadd el, de valószínűtlennek tartom, hogy ez legyen. Régen sem rohangásztak minden aprósággal az emberek orvoshoz, mégsem halt ki az emberiség.
2020. febr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy bakteriális hüvelyfolyás azért másképp néz ki,mint a normális. Sárgás-zöldes színű, és szagos. Egyébként,igen lehetnek szövődményei,akár meddőség is,de ahhoz az kell,hogy a fertőzés felszálljon a hüvelyből és a kismedencében is gyulladást okozzon. Annak viszont szintén vannak tünetei. Hasfájás, hőemelkedés, láz. Ha ilyen nem volt soha,akkor nem valószínű,hogy bármi gond lenne.
2020. febr. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!