Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy menjek biztosra, jó hogy...

Hogy menjek biztosra, jó hogy nincs bennem mégegy tamoi, ha nem találom, de szinte biztos, hogy bennem volt?

Figyelt kérdés

Este tuti, hogy raktam be, de nagyon fáradt voltam... Meg lázas.


Szóval reggel nem találtam a zsinórt sehol sem. A bugyim foltos volt kicsit, de át is ázhatott akkorra... Benyúltam és nem volt...


Rakram fel újat, viszont mikor azt cseréltem, akkor nagyon-magyon nehezen ment fel, de tampont nem találtam...


Viszont kérdés, hogy hova lett... Olyan volt, hogy egyszerre kettőt raktam fel egymásután, de ez a maximum 10 év alatt egyszer.



2020. febr. 14. 21:05
 1/6 A kérdező kommentje:
*tampon
2020. febr. 14. 21:05
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Irány a nőgyógyász, 12 órán túl nem maradhat bent, mert toxikus sokk szindrómát kaphatsz. Inkább mondja azt, hogy nincs ott, minthogy baj legyen!
2020. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem megette.

Kis trollocska.

2020. febr. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Guggolva megrövidül a hüvely, és könnyebben áttapinthatod újra. Legjobb a zuhany alatt végezni. Ha érzed a méhnyakat, tapintsd körbe az ujjaddal. Egy teli tampon elég nagy ahhoz, hogy ne tudjon elbújni.

Ha így sem sikerül megtalálni, és még van rá esély, hogy mégis bent van, tényleg csak nőgyógyász segíthet. És minél hamarabb!

2020. febr. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Milyen trollocska??


Komoly a kérdés. De talán mégis kivettem, csak kiment a fejemből, de nem rémlik

2020. febr. 14. 21:48
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett azóta?
2020. febr. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!