Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2015 áprilisában Budapesten...

2015 áprilisában Budapesten megrendezésre kerülő wwe pontos fellépők listáját hol találom? Mikora lesz biztosra mondható, h már nem variálnak az ide látogató fellépő tagokon? Kb meddig lehet hivatalos forrásból jegyet szerezni rá?

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont néztem, hogy előtte lesz pár héttel a wrestlemania... Szóval a wrestlemania után fognak jönni ide... Majd akkor mondható biztosra, ha azon túl lesznek, addig végig változhat... Szerintem lehet kapni rá még előtte pár héttel, de a közeli jegyeket már elkapkodták tavaly novemberbe... Szóval csak hátrébb lesz hely.
2015. jan. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Amúgy a fellépők hivatalosan: [link]


John Cena

Rusev

Dean Ambrose

Sheamus

Dolph Ziggler

Ryback

Luke Harper

2015. jan. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

sajna anyagilag nem állok úgy,h ennyire előre megvegyem a jegyet.de ennek ellenére azt mondom,h nagyon kedvező árfekvésű program.és nagyon sajnálom,h lecsúsztam az első soros jegyekről...

the wyatt familyből bárkire kiváncsi lettem volna.rusevnek örülök.cena Dean Ambrose

Sheamus

Dolph Ziggler

Ryback annyira nem vonzanak.pl dean helyett jobban örültem volna seth-nek. úgy tudom,h első körben ő volt aki jön...

ennek ellenére igazából bárki jön awwe tagok közül szivesen meglesném!de érdekel természetesen ,és szeretném megtudnih kik lesznek a tényleges fellépők

2015. jan. 2. 20:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Eredetileg seth rollings és randy orton is megvolt hirdetve, de azokat visszamondták.
2015. jan. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!