Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ma fèl hètkor bevettem a...

Ma fèl hètkor bevettem a fogamzásgátló tablettát. Nyolc órakor voltam utoljára együtt a párommal viszont fèl tízkor hánytam. Mit tegyek? Estelle tablettáról van szó. Holnap fogyna el az utolsó szem a levélből. Bevegyem most? Lehetek most terhes?

Figyelt kérdés

#egészség #terhesség #fogamzásgátlás #nő ## gyógyszerek ##vèdekezès
2020. febr. 16. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lennel terhes hogyha szeded a bogyot????
2020. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De kihánytam. Most bevegyem azt az egy utolsót?
2020. febr. 16. 22:46
 3/9 anonim ***** válasza:
3 óra alatt az felszívódott. Holnap vedd be rendesen.
2020. febr. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
3 órát ír a nagykönyv, szerintem ez belefér és felszívódhatott rendesen a tabletta. Az első nem tudom mit szívott, minek válaszol, ha gyerekként nem ért a témához?
2020. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az is veszélyben van aki bevette a tablettát utána aktus volt ès utána hányt vagy csak az aki hányás után volt együtt a párjával ès nem egészítette ki? Bocsi a morbid fogalmazásèrt de fèlek
2020. febr. 16. 22:55
 6/9 anonim ***** válasza:

Ne pánikolj! A tabletta megakadályozza a tüszőérést. Nem fog neked másfél óra alatt egy petesejted termelődni és a méhedbe szaladni! A korábban bevett tabletták biztosították a mai fogamzásmentességet. Nem olyan, mint a fejfájáscsillapító, hogy most beveszed, és fél óra múlva nem fáj a fejed.

Van egy olyan érzésem, hogy fiatal vagy te még a nemi élethez. Orvos írta fel neked azt a tablettát?

2020. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
18 èves vagyok. Nem èrzem magam èretlennek ehhez. 1 ève èlek nemi életet. Viszont csak januóta szedek tablettát. Pont ellenkezőleg. Nem azèrt pánikolok mert èretlen vagyok hozzá hanem mert komolyan veszem ès nem jártam mèg így. Igen orvos írta fel
2020. febr. 16. 23:05
 8/9 anonim ***** válasza:
76%-os, egy kis biológiát neked sem ártana még tanulnod, mielőtt hasznavehetetlen tanácsokat osztogatsz
2020. febr. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mire cèlzol?
2020. febr. 17. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!