Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Negró és fogamzásgátló együtt?

Negró és fogamzásgátló együtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom,buta kérdés,de muszáj feltennem,mert nagyon aggódós vagyok. 1 db negró cukorka hatással lehet a fogamzásgátló hatására? (Zoely) Mindig védekezünk gumival is mellette,ma vettem be egy negrót,mert fáj a torkom,és nem is tervezek így szexelni,csak megkérdezném.

Köszönöm előre is a választ! :)



2018. szept. 2. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg nagyon buta kérdés. Gumit is tök feleslegesen használtok.
2018. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom elképzelni, hogy a negró befolyásolná a fogamzásgátló hatását.
2018. szept. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A Negro nem gyógyszer, hanem cukorka, pont annyira van hatással a fogamzásgátlóra, mintha kristálycukrot ennél ánizzsal (vagy mentollal, kék negrot ettél).
2018. szept. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A gyógyszer lényege pont az lenne,hogy beléd élvezhessen az a szerencsétlen párod.Minek mérgezed magad feleslegesen?

Egyébként nyugodtan ehetsz negrót,egyáltalán nincs hatással a tablettára,értelemszerűen.

2018. szept. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen,tisztában vagyok azzal,hogy teljesen felesleges a gumi is,de mint mondtam,nagyon aggódós típus vagyok,látjátok,még egy szem negrótól is beparázok :D

2018. szept. 2. 19:55
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Vetkőzd le ezt a szokást, és szexeljetek normálisan. Ha rendesen szeded a fogamzásgátló tablettát, akkor nem leszel terhes, mivel nincs peteérésed. Használd a józan paraszti eszedet az ilyen Negros esetekben. És ne parázz ennyire, mert be fogsz csavarodni.
2018. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igyekszem :) én is ezen vagyok,dolgozom rajta :)
2018. szept. 2. 20:06
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

édes istenem...ne haragudj, de te nem aggódós vagy, hanem buta és gyerekes, akinek bizony nem való a szex.

nem írtad hány éves vagy, de ez egy 8 éves szintje...

egyébként ennyi erővel megkérdezhetnéd, hogy a kenyér vagy a paradicsom hatással van e a fogamzásgátlóra, amit teljesen feleslegesen szedsz, mivel semmi hasznát nem veszitek...

2018. szept. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Baj,ha biztosra akarok menni,és nem járok évente abortuszra? Egy egyszedű kérdést tettem fel,a negróra vonatkozóan,nem kértem sem azt,hogy kritizáld/véleményt írj a védekezési szokásomról,sem azt,hogy minősíts. :)
2018. szept. 2. 22:32
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

nem kell minősíteni téged, megtetted te :D

komolyan most sem érted mekkora butaságot kérdeztél a negróra vonatkozóan? istenem gyere leeeeeeeeeeeeeee

2018. szept. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!