Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvely gáttájék berepedezés...

Hüvely gáttájék berepedezés mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nemtudom mi miatt utána olvastam és elvileg a hüvelyszarazság és a felső hámréteg rugalmatlansága lehet a kiváltó oka és ehhez megoldást csak lézetes kezelést találtam és hátha ti tudtok valami olyan mondani ami nem lézeres. Igazából a lézeres kezeléssel sincs semmi bajom csak ettől még nemtudom az okát hogy alakulhatott ki ez nálam és biztos van rá más módszer is..csak sajnos a nőgyógyászom valamiért ügyet sem vetett arra hogy nekem berepedezett a hüvelyem egyszerűen azt mondta szűk vagyok. Nemtudom feltűnt e neki hogy a vizsgálat közben ordítom hogy fáj és sírva fakadtam..és szerintem az nem attól van hogy szűk vagyok. Sikosítóval próbáltam nem használ kirepedek. Neogranormon krém meg ilyen olyan krémek mind jók eltűnt a berepedezés egy hét alatt de azzal van a bajom hogy ha szeretnék együtt lenni a párommal,igazából lehetetlen mert ahogy egy centit beljebb megy fáj, ha bele is megy rohadtul fáj és felrepedek újból. Eddig 3 nőgyógyásznál jártam nagyon kevés szabadidőm van ezért nem tudom probáljak ki egy 4.-et is vagy csak időfecsérlés mert az egyik elküldött egy sikositóval, a másik krémekkel, a harmadik azt mondta csak szűk vagyok. 18 éves vagyok, eddig nemi életet csak 1 fiúval éltem, vele még mindig együtt vagyok. 1 és fél éve vagyunk együtt, az elején minden rendben volt, és fél év után kezdődtek a panaszok...(elkaptam egy gombás fertőzést, aztán egy bakteriálisat, sajnos hajlamos vagyok ilyenekre pedig ügyelek a higiéniára. Aztán ezek után panaszkodtam hogy még mindig fáj az együttlét. Az orvos azt mondta már nincs semmi bajom es ekkor küldött el egy sikositóval. Persze a tünetek nem változtak, sokszor megpróbáltuk a párommal hátha csak beképzelem hogy fáj ilyen lelki okok vagy mi de ezt szabad szemmel latni lehet hogy berepedezett és van hogy vérzik is egy kicsit nem annyira hogy follyon de elég csúnya. Fogamzasgátló tablettát Ditinell-t szedek ha ez még mond valamit)

2020. febr. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, menj el egy 4. nőgyógyászhoz is, de válassz valami jobbat, mondd el neki, hogy a síkosító, ilyen-olyan krém már megvolt, ne rázzanak le ilyen tanácsokkal. Ami még eszembe jutott az az intim torna, kriston intim tornára menj el, rugalmasabbá teszi a szöveteket.
2020. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már valaha orgazmusod? Mond meg a párodnak, hogy úgy ügyködjön, hogy ha bevérzel akkor egy hónapig csak fagyizhat...
2020. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bőr és nemibeteg gondozóba menj
2020. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2.nak: igen volt orgazmusom már. Mint említettem másfél éve vagyunk együtt abból fél év teljesen jó volt utána kezdődtek a problémák. Amúgy a bevérzés nem miatta van. Már ha egy nagyobb fajta tampont akarnék felhelyezni akkor érzem hogy éget és fáj. (Tudom az égető érzés gombára, baktériumra utalhat de az összes citológiám negatív plusz egyéb tünetem nincs)
2020. febr. 19. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!