Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeméremtáji visszérre valami...

Szeméremtáji visszérre valami ötlet?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok, második babámat várom. Első babánál az utolsó trimeszter végén kijöttek a lábamon es a gáttájékon a visszereim, sima szülésem volt, gátmetszés se kellett, vissza is húzódott minden. Most 26 hetesen szörnyű a lábam és sajnos a gáttájékom is. Ma azt mondta az orvosom, hogyha ilyen ütemben romlik program császár lesz, mert ha most esetleg kell gátmetszés nagy lehet a vérzés. Valaki tud valami ötletet hogyan tudnám karbantartani?! Olvastam arról, hogy az intimtorna segíthet, illetve kompressziós harisnyát hordok. Nagyon szeretném elkerülni a program császárt! Köszönöm a válaszokat, tapasztalatokat!

#visszér #gáttájék #program császármetszés
2018. jún. 28. 22:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, nekem csak második terhessègkor jött ki, nagyon durva szemèremtájéki visszèr. Sajnos nekem semmi nem segített, csak szülés után mùlt el, akkor viszont teljesen.

Nekem emiatt császár lett, de az utolsò pillanatig ott tanakodtak felettem az orvos és a szülésznô, hogy mi legyen. Megkockáztassák e a hüvelyi szülést. Végül én mondtam ki a végszòt, hogy maradjunk a császárnál ha már arra készültünk.

Nekem is kb a 25. hét környéken jött elô. Majd egyre durvább lett. Az orvos az intimtornát javasolta, de nekem az sem segïtett, igaz nem is vittem tùlzásba.

Egyébként orvosa vàlogatja, van aki simán vàllalja így is a természetes szülést. Az én dokim òvatosabb volt, ès èn sem szerettem volna reckírozni. Nagyon szèp volt így is a szülès, nem bántam meg, hogy nem kockáztattam.

2018. jún. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod. Én mindenképpen el akarom kerülni a császárt. Biztos butaság, de úgy érzem, hogy a programcsászár teljesen elveszi a szülés varázsát - nem Téged akarlak megbántani, ez egy érzés, jó lenne, ha nem lenne. “Sajnos” az én orvosom is extra óvatos. Már tegnap este elkezdtem az intimtornát, mindent szeretnék bevetni, hogy elkerüljem a dolgot. Első után amúgy teljesen elmúot nekem is, attól nem félek, csak szeretném valahogy most megállítani vagy lassítani a dolgot. Várok még tapasztalatokat, remélem lesz.
2018. jún. 29. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!