Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vozeletcsepegés. Hogyan tovább?

Vozeletcsepegés. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

42éves vagyok. Jelenleg kimászóban az influenzából, a görcsös, erőltető köhögés viszont nem múlik.

Cserébe viszont észrevettem, h a köhögés hatására csepeg a vizeletem. Illetve már konkrétan kilövell. Ha ülő vagy álló helyzetben kap el a köhögés, konkrétan bepisilek...

Totál pánikba estem... El fog ez múlni? Vagy életem végéig "pisisszent" maradok?



2020. febr. 17. 20:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem fog elmúlni,sőt ahogy öregszel egyre rosszabb lesz és nem csak tüsszentéskor,köhögéskor fog csepegni.hanem erőlködés nélkül is. Meg lehet próbálni az intim tornát,de emellett nem ártana elmenni nőgyógyászhoz,vagy urológushoz.
2020. febr. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy az első írta. Inkontinenciának hívják. Az intimtornával erősítheted a medenceizmokat hogy ne legyen még rosszabb.
2020. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el háziorvosodhoz, ő tud segíteni, milyen kezelések vannak, de rákereshetsz neten is. Lehet kezelni, ne nyugodj bele a helyzetbe!
2020. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ne csinálj ebből nagy ügyet, főleg ha egy egyszerűbb tena betéttel orvosolni lehet a helyeztet :) nőként eleve nem nagy dolog ilyesmiket használni, most az hogy mi miatt veszed meg az meg senkire nem tartozik illetve nyilván soha nem is fog kitudódni .
2020. ápr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!