Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sárgás folyás mire utal?

Sárgás folyás mire utal?

Figyelt kérdés

Most ovulálok, állagra tojásfehérje szerű a folyásom mint mindig, viszont tegnap óta van egy halványsárgás árnyalata, de az a furcsa benne, hogy ez a szín sem állandó, mert van hogy fehéres és átlátszó is mellette.

Ami még szokatlanabb, hogy mostanában mindig jobban megéreztem az ovulációt mint évekkel ezelőtt, 2-3 napig fájdogálni szokott a hasam, most meg alig érzem a fájdalmat, maximum csak nagyon tompán. Egyébként más tünetem nincsen (viszketés vagy fájdalom), alig 2 hete voltam nődokinál teljeskörű vizsgálaton, ő azt mondta hogy mindent rendben talált. Persze azóta nem kizárt hogy összeszedtem gombát vagy valami bakteriális fertőzést, ha ez nem javul (vagy más tünet is megjelenik), akkor ismét megyek majd orvoshoz, csak érdekelt hogy másnak volt-e már ilyen, hogy csak a szín változott de más probléma nem volt.



2020. febr. 18. 12:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem szokott ilyen lenni ovuláció környékén. Nem fertőzés miatt.
2020. febr. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!