Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt is viseltek...

Menstruáció alatt is viseltek fehér/világos nadrágot, vagy inkább sötetebbet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

attól függ hogy mennyire van meg

én sötétben szoktam,járkálni

2010. júl. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Én nyugodtan hordok fehér nadrágot, szoknyát is. Rutinos vén róka vagyok már (40 éves ) :=) , tampont és tisztasági betétet használok, pontosan megérzem, mikor "jár le az időm", napközben már nem érnek balesetek (éjjel annál gyakrabban).
2010. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én sötétet és pirosat szoktam hordani, nadrágot és szoknyát vegyesen.

23/L

2010. júl. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mióta tampont használok már nem kell tartanom. Betéttel viszont, hosszú, nadrágot takaró felsőkben, sötét nadrágban jártam olyankor. De már nincs ilyen bajom.
2010. júl. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: De így nyáron nagyon rossz, mert nagyon izzadok ott lent és mindig azt hiszem, hogy átáztam, állandóan húzogatom hátra a táskámat. A WC-n pedig kiderül, hogy nincs is semmi, csak izzadtam.
2010. júl. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Persze. Imádom a fehér, világos gatyákat, szoknyákat. Bátran hordom, ha megyek vhova. De itthon csak sötéteket, mert itthon betétet használok, ha meg megyek vhova ( iskola, akár bolt, akármi) akkor tampon plusz tisztasági, és bátran hordok fehéret akár az első napon is.
2010. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Én általában sötét nadrágot hordok egy hosszabb pólóval.
2010. júl. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jujj, egyetlen alkalom volt, mikor a menstruációm alatt fehér nadrágot viseltem, természetesen össze is véreztem és egy szörnyen ciki helyzetbe hoztam magam, de hát jó tapasztalatot adott és így utólag visszagondolva kicsit vicces is.

Na, szóval, most már 2 éve történt az eset, egy bulira voltam hivatalos, amit már nagyon-nagyon vártam és 2 héttel előtte eltereztem, hogy mit fogok felvenni. Akkor még nem szedtem a tabit, egyáltalán nem volt kiszámítható a vérzésem, így hát pont úgy alakult, hogy a buli előtt EGY NAPPAL jött meg és szörnyen csalódott voltam. Ennek ellenére ragaszkodtam az előre kiválasztott ruhákhoz, mégpedig a fehér farmerhez és eldöntöttem, hogy márpedig akkor is ezt fogom felvenni és jól fogom érezni magam, nem hagyom, hogy a vérzés elrontsa a bulit. Tehát így is volt, a fehér farmerben mentem el, de szörnyen para volt, mert bármikor felálltam és kicsit odaizzat a fenekem a székhez, mindig azt hittem, hogy máris átvéreztem. Már rendesen benne voltunk az éjszakában, mikor kimentem a mosdóba tampont cserélni és nem fogom részletezni a dolgot, de nem voltam elég figyelmes, és az egész nacim tiszta vér lett. Szerencsére volt nálam egy pulcsi, amit a derekamra tudtam kötni és a dolog kimenetele az lett, hogy rohanhattam haza és egy másik, fekete színű farmerben mentem vissza.

2021. jan. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!