Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Kb.10 perce rákentem...

SÜRGŐS! Kb.10 perce rákentem világos vörösesbarna hajamra a schwarzkopf essential color legvilágosabb szőkéjét (majnem fehér) és csíp. Nincs benne ammónia. Lemossam?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 17:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Aheylett,hogy itt várnád a válaszokat mosd le!!%!!
2011. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 tetris ***** válasza:
AZONNAL MOSD LE!!!!! Ha csíp, az azt jelenti, hogy valamelyik összetevője marja a fejbőrödet. Ez a fajta hajfesték nem lesz jó a továbbiakban, váltanod kell egy másikra.
2011. febr. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, csak azért mert eddig semmilyen hajfesték nem okozott allergiát, évek óta festem. Volt már mindenféle színű mindenféle márkából, semmi bajom nem volt. Csak kicsit csíp, gondoltam a téli hideg miatti apróbb sebek miatt. Igazából attól félek, hogy leég. De eddig a szőkítőportól sem volt semmi baja...
2011. febr. 23. 17:27
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha leég, akkor meleg. Kérdem én, meleg (volt) a töve?
2011. febr. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egy kicsit igen, meleg volt. De semmit nem csinált a hajammal a festék.
2011. febr. 23. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:

A kicsit meleg normális szőkénél. Legközelebb ne ijedj ennyire meg :-)

És amúgy milyen lett a hajad? Nem lettél csibesárga?

2011. febr. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem az egyetlen sampon életem során, ami kimarta a fejbőröm, a Swarzkopf volt...azóta se soha semmi, nem marta ki.
2011. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát, semmi de semmi változás a hajamon! -.-" Annyi hogy a töve egy kicsit világosabb lett. Amúgy szerintem azért van ez, mert ammónia mentes, és világosszőkétől sötétszőkéig ajánlják, valószínűleg azért nem fogta be a hajamat. Nekem azért volt világos vörösesbarna, mert előtte a sötétbarnát szedtem le pár napja a Color B4-ral... De örülök a sok válasznak, köszönöm! Most már le kell hogy növesszem a sajátomra a hajamat... :)
2011. febr. 24. 15:10
 9/9 A kérdező kommentje:

Ja, 19:54-nek.


A Swarzkopf egy sz@r. Nekem egyszer volt vele festve, akkor sem fogta be a hajam, pedig vörösre kellett volna... Most meg ez a marás... soha többé! :)

2011. febr. 24. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!