Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzadt kisajkak ellen mit...

Duzzadt kisajkak ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy nagyon gyakori az, hogy a fehérnemű dörzsöli a kisajkakat, kicsit pirosas lesz, pár napig olyan irritáltság, diszkomfort érzésem van, erősebb lesz a folyás. Aztán ez elmúlik és egy idő után kezdődik elölről... Kipróbáltam többféle fehérneműt, betétet stb., de mégis gyakran előfordul. Van valaki hasonló helyzetben? Lehet más állhat a háttérben? Már a műtéten is elgondolkodtam, annyira zavaró érzés a mindennapok során. :(
2020. febr. 19. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
mindenképp orvoshoz kellene menni, de egy gyógypuszi sem ártana neki :)
2020. febr. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj fehérnemű nélkül aludni,illetve használj “mama bugyit” és nem túl szorító ruházatot. (Woman secretben vannak kényelmes puha,nem tanga alsók,én ezeket preferálom alvás és mensis időszakban) illetve lehet allergiás reakció is a betétre ha esetleg illatos vagy bármi ,anyagra,mososzer oblito.

Ha valóban ez lehet a probléma és nem más okozza.

Egy próbát megér. Viszont személyes véleményem szerint attól hogy valami dorzsoli a folyásnak nem kellene megváltozni.

Én inkább elmennék nőgyógyászhoz.

2020. febr. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ez nem biztos hogy a fehérneműtől van. Lehet valami fertőzés vagy gomba, ami nincs kezelve és visszajön mindig.

Nem gondoltál arra hogy talán elmenj nőgyógyászhoz?

2020. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az a furcsa, hogy mindig csak bizonyos fehérneműk viselése után tapasztalom, pl. amik csipkések, szűkebbek stb. Azért kötöttem össze a kettőt.
2020. febr. 20. 13:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor azokat ne hordd. Inkább vegyél pamutot.
2020. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!