Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalmak ellen...

Menstruációs fájdalmak ellen az iskolában, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A gyógyszernek min. fél óra kell, hogy hasson. Amikor tesi óra előtt görcsölök, és még nem hatott a gyógyszer mit kell tenni?

A tanár nem fogadja el a fáj a hasamot, mert szerinte azt a lányok bármikor mondhatják, senki nem ellenőrzi le, hogy igazuk van-e.

A megmentő válaszokat előre is köszi!



2020. febr. 2. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudsz mit tenni, ha van bevált gyógyszered, akkor tesi óra előtt 1 órával vedd be.
2020. febr. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, viszont ha az előtt veszem be a gyógyszert mielőtt fájna a hasam, az nem tesz kárt?
2020. febr. 2. 16:05
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Kárt nem tesz, de azért ne szokjál rá. Mert utána már a szervezetednek az sem fog használni. Inkább tesi óra előtt egy órával vedd be, ahogyan előttem is írták már.
2020. febr. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
38%

Szia:)

Ugyan ilyen problémákkal küzdök. Migrénes fejfájás,remgés, hidegrázás,(volt amikor összeestem), hányinger,hányás...egy szóval

botrány:-\

Viszont anyum hozott haza egy olyan gyógyszert,aminek PREMENS a neve... kifejezetten menstruációs fájdalmakra van. Nekem ez volt a megmentőm. Kúra szerűen kell szedni,minden nap egy szem. Egy dobozban egy havi adag van. Egy hónapja szedem pont,tegnap jött meg és semmi fájdalom. Tényleg semmi. Sírtam örömömben. Elképesztő érzés,hogy nem vagyok annyira korlátozva. MINDENKÉPP PRÓBÁLD KI!(Tény,hogy nem olcsó gyógyszer,de fantasztikus)

Amúgy meg kitartást!

2020. febr. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Van a rossmanban meg dm ben ilyen hasra ragasztható melegítő tapasz, nekem a gyóygszer mellett az az ami még bevált, nem esik le mert ragad és nem is akadályoz a mozgásban
2020. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Bunkó egy tanár az ilyen:D Ha engem tesizni kényszerítene ilyenkor akkor takaríthatná a hányásomat és hívhatná a mentőket mert elájultam. Szóval nekem a cataflam vált be és mindig azelőtt veszem be, mielőtt még megjönne vagy érzem, hogy kezd fájni - nőgyógyász javaslatára, szóval gondolom nem okoz kárt.
2020. febr. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és igen, elég bunkó tanár :D
2020. febr. 4. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!